Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem nincsenek barátaim...

Csak nekem nincsenek barátaim 20 évesen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkabb felszines baratsagaim vannak, vagy bulibaratok. 20 eves lany. Ha valakinek van kedve baratkozni:D irjon ram
2019. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
De fura,h ilyen fiatalon nincsenek barátaitok.Suliban a legkönnyebb ismerkedni,meg házi bulikon.A ti korotokban nekem nagyon sok barátom v,általában kollégáimmal is jól kijövök,bár az nem igazi barátság,de a problémáimat velük is meg tudom beszélni.50éves koromra annyit csalódtam barátnak hitt személyekben,h inkább leépítettem őket,és egyáltalán nem hiányzik senki.Mindig is első sorban magamra számíthattam,és ez olyan iszonyatos erőt ad,h ennyi idősen100x több energiám és életkedvem van,mint a legtöbb20on évesnek,igaz nem is kellett soha létbizonytalanságban élnem,mint sokaknak.Nem leszek túl szimpi,de nekem igazából mindig is a pénz v a legjobb barátom-és9éve a cicáim:)-,és abszolút nem hiányzik senki és semmi az életemből.Nem kell senkihez alkalmazkodnom,azt csinálok,amit akarok,és akkor,amikor kedvem van hozzá,senki nem ugat bele az életembe,és ez a legnagyobb királyság.Bejárom a fél világot,élményeket gyűjtök,és ehhez nem kell más,csak az okos telóm,h meg tudjam örökíteni az élményeim-na meg egy kis lóvé.:)
2019. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

20 éves koromban nekem sem voltak barátaim, csak a párom. Ma már vannak barátaim.


Talán csak érettebb vagy a többieknél vagy egyszerűen csak egyéniség vagy. Ismerd meg önmagad és légy nyitott mindenkire, de ne bízz meg mindenkiben azonnal.

2019. aug. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek. A páromon kívül kb. senki sem áll hozzám közel, pedig nem vagyok befelé forduló. Nem tudom, talán a nagy szám, meg a szókimondás nem tetszik az embereknek.

21/L

2019. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!