Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Lehetek úgy valaha is boldog, ha nincsenek barátaim és magányos vagyok? Nem tudok barátokat szerezni

Keress kérdéseket hasonló témában: barátság

máj. 19. 17:13  Privát üzenet  

A válaszok
Te korlátozod le magad szociális téren. Győzd le a félelmet és ismerkedj! Lesznek barátaid

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 17:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Régebben voltak barátaim,mind itthagytak kivétel nélkül.

# 2/6Időpont máj. 19. 17:17 Privát üzenet
Hogy függ össze a kettő?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 19. 17:19 Privát üzenet
Ha nekik is ennyi ugyanilyen kérdést tettél fel mindennap, akkor nem csodálom.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 19. 17:22 Privát üzenet

Úgy lehet ennyi unalmas egyforma kérdés minden nap,hogy a moderátor töröl mindent ami nem ilyen kérdés.

Próbdlj a családban veled egykorúakkal vagy szimplàn jófej emberekkel barátkozni.Esetleg a munkahelyeden.Csak elkezdeni nehéz,èn is kezdő vagyok de így egyik lehetősèg jött a másikból,plusz a régi kedves ismerőseidet,akiktől ok nélkül tàvolodtatok el,érdemes felkeresni,meg fogsz lepődni mennyire örülnek majd neked.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 19. 17:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ok nélkül távolodtunk el.Azoknak már vége van.

Új barátokat nem sikerült szerezni.Egyetemen már nem tudtam beilleszkedni.Még a közös csoportban sem vagyok bent,engem valahogy kifelejtettek.

AMióta véget ért a középiskola,azóta a barátságaim is véget értek.Ez 3 éve volt.

# 6/6Időpont máj. 19. 17:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyedül maradtam, nem tudok új barátokat szerezni? 23F
Hogyan találjak barátokat? Vannak még, akik nyitottak ilyesmire?
Tudnátok tanácsot adni abban, mégis mit kezdjek az életemmel végre? Teljesen reménytelennek érzem, hogy valaha is ki tudjak mászni ebből a gödörből.
Külföldön nagyobb eséllyel tudnék barátokat találni?
Hogyan találjak barátokat? Vagy ez teljesen esélytelen?
Fogok valaha elfogadó embereket; barátokat szerezni? Mit tegyek ezért?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!