Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden szülinapom egy szép...

Minden szülinapom egy szép nap, mert 1 évvel közelebb kerülök a halálomhoz. Ti is szoktatok ezen gondolkozni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt a szülinapom. Gyakorlatilag semmi jelentősége nem volt, egyedül az nyugtatott meg, hogy ismét egy évvel öregebb lettem (26) és közelebb léptem a halálhoz. Remélem, hogy sok születésnapot már nem kell, hogy megéljek. De viccen kívül tényleg várom a halált és minden nap úgy fekszem le, hogy hátha másnap nem fogok felkelni soha többet.

2019. aug. 3. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6Hát én nem így látom, ha tudsz rajta javítani tedd meg! (Tesóm meg 41-é koráig volt az ami te és most meg családja van.) Több lesz az önbecsülésed ha változol pozitívan.Nem írsz rosszul,csak önbizalom kéne. Bocs,hogy nem priviben válaszoltam.
2019. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt, hasonló korosztály vagyok. Azon nem gondolkodom, hogy 1 évvel közelebb kerültem a halálhoz, mivel bármikor meghalhatok. (Véget vethetek a saját életemnek vagy simán elüthet egy autó.)

Nekem ilyenkor az jön elő, hogy letisztázom magamban, hogy kik azok, akikre érdemes időt fordítanom és kiket kell kizárnom az életemből. Szülinapkor szerintem meglátszik, hogy mások mennyire figyelnek rád. Ez alapján szűrök. Plusz átgondolom, hogy egy évvel ezelőtt hol tartottam, egy évvel később hol akarok tartani és ez alapján belövöm kicsit a dolgaimat.

Ami negatív és eszembe szokott jutni, hogy a fiatalság egy része eltűnik az életemből. Bennem megmaradt, de egyre esélytelenebb, hogy olyat fogok találni, aki csinálna velem lazább dolgokat. 30-hoz közel egyre kevesebben akarják csak magukat jól érezni úgy, hogy nem törődnek mások véleményével.

2019. aug. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Születésnapikor az életet ünnepeljünk, azt hogy megélted a következő évet, és majd eljön az az év amikor nem lesz módunk megünnepelni, és a korral, az idő múlásával nem a halálhoz kerülsz közelebb. (Sok tanulnivalód van még)
2019. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet már megölte magát mert nem lehet neki írni.
2019. nov. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeretek öregedni, mert egyre közelebb a halàl.
2019. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!