Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem erzek senki irant...

Miert nem erzek senki irant semmit?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon nagy szerelmem meg gyerek koromban nagyon szerettem. Volt egy kisebb fellangolasom kb 1 eve es azota is o a crushom de elmultak az erzeseim, tovabb leptem. Osszejottem egy nagyon rendes fiuval kedves es helyes is. Tudtam hogy nem vagyok egy olyan ember aki el tud kotelezodni, megprobaltam de nem megy. Egyszeruen nem erzek semmit a fiuk irant, pedig ok erdekelnek. Regebben mindegyiket megbamultam de mar az se erdekel. Van egy legjobb baratnom es ennyi. Az a baj hogy a fiu akivel osszejottem szeret engem de en nem ot ezert szakitani fogok vele, de nem akarom megbantani. Viszont tudom hogy itt most a sajat erzeseimmel kell torodni mert nem akarok olyan kapcsolatban elni ami szamomra lehetetlen. Lehet hogy felek az elkotelezodestol nemtudom. Ugy erzem mintha egy ketrecben elo madar lennek akivel torodnek de megse jo neki. Szoval lehet hogy meg csak tul fiatal vagyok? Mert kiakarom elni az eletem az biztos es utalom hogy mindenki vissza akar tartani.


16/l



2019. aug. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 évesen értem el ezt a szintet amit te.

Az elején tele voltam csajokkal,szerelmes voltam nagyon sokszor aztán a csalódások kiöltek belőlem mindent meg úgy egyébként is valahogy csak úgy jött ez a dolog.


De én sem tudom a megoldást, ezt érzelmi kiégésnek nevezik ennyit tudok róla. 26f

2019. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy en egyaltalan nem csalodtam sokat. Szimplan egyik naprol a masikra mar nem erdekeltek. Tehat eletembe eddig 2 szerelmem volt es mind a 2 visszautasitottXDDD lehet hogy ezert de nem biztos. Tudom hogy ev vegen meg meg voltam halva a gondor paliker mar meg nem is erdekelnek. Nemreg meg a nyar folyaman teljes letargiaba voltam es azt se tudom miert. Egyebkent mind a 2 fiuval tartom a kapcsolatot. Fogjuk ra. Szoval ja kezdenek eltunni belolem az erzesek. Pl soha nem voltam feltekeny amiert viszont feltekenyek voltqk ram az emberek. Baratom multkor talalkozott egy lannyal csak bolintottam h remelem jol el lesztek. Semmi feltekenyseg es ez fura. Vagy nem? Vagy azert volt mert nem szeretem?
2019. aug. 9. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetseges hogy szimplan meguntad a bulakat es valami ujulasra van szukseged?
2019. aug. 9. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nekem is a csalódás idézte elő.

Próbálkozni sincs kedvem, se keresni, meg ha felém közeledik valaki már az sem érdekel. Úgyis tudom mi lesz a vége.. Meg elég volt egyszer nagyon szerelmes lenni és csalódni.


Te meg lehet pont ettől félsz, egy csalódástol vagy csak mrt meg túl fiatal vagy. És nem akarod lekotni magad egyelőre. Meg időt pazarolni amíg nem Állsz készen, szerintem ez normális.

2019. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én alapból ezt váltom ki az emberekből szerintem :D Főleg ha még élőbe is lenne tali egy lánnyal, szerintem életébe nem menne egy fiu közelébe se :D
2019. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!