Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az baj, ha egy társ nélkül...

Az baj, ha egy társ nélkül nem érzem magam teljesnek? 18/L

Figyelt kérdés
Mindig is próbáltam boldog lenni egyedül is, mivel így introvertáltként/zárkózottként sosem tudtam ismerkedni, igyekeztem elfoglalni magam olyan tevékenységekkel, amelyek örömet okoznak nekem, mégsem tudom egy napra sem elengedni a gondolatot, hogy hiányzik mellőlem valaki.

2019. aug. 20. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja, és 18/L
2019. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Köszönöm szépen a hosszú és részletes választ! Úgy érzem sikerült egy kis életet lehelnie belém. :)
2019. aug. 23. 15:34
 13/19 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, vagy a-körül.. :D tipikus hogy csak egy valaki kommentjére figyelnek :D Felesleges követni a kérdéseket, már nem követem ezt se, végülis úgy sem érdekel senkit ha az ember segítene :3
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Szerintem, elolvasta a tiédet is, de mivel nem tanácsot adtál neki, hanem leírtad, hogy hasonló helyzetben vagy, így nyilván nem fog megköszönni semmit, csak tudja, hogy nincs ezzel egyedül (ami szintén segítőkész infó tud lenni)

2019. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9-ES VAGYOK) és azt hiszem talán privátba is leirtam neki a segitség részét, de nem reagált. Az ilyen emberek tényleg csak trollkodni járnak fel.. úgy érzem hogy mindenki csak trollkodik ezen az oldalon.. Én is leirtam nem egyszer hogy már nem tudok így élni hogy egyedül vagyok, ilyen visszahúzódó srác mint én a kutyának se kell, nem érdeklek senkit, a világon senki nincs mellettem, erre nekem azt a segítséget adják hogy kössem fel magam.. Meg is teszem, végülis nincs értelme az életnek így hogy én mindenkinek segítek, cserébe meg azt kapom hogy inkább csinál k-.vát magából mint hogy ilyen fiuval ismerkedjen.. Azért jó érzés hogy már 18 évesen is elüldözik az embert a halálába.. legalább nem kell szívni tovább feleslegesen
2019. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ó, azt nem tudtam, hogy privátba is írtál neki..

Ne így fogd fel, nem lehet, hogy szimplán csak rossz az a társaság, ami körülvesz?

Vagy az is lehet, hogy esetleg ahogy kinézel, az nem tetszik a lányoknak, vagy nem találod meg a hangot senkivel, vagy fogalmam sincs

De nehogy már öngyilkos légy, annyi szép dolog van az életben, ebbe beletartozik az is, hogy majd találsz te is valakit

Nekem is volt rengeteg olyan pillanatom, napom, hetem, hónapom, évem, hogy úgy éreztem, se igaz barátaim, se szerelmem, de még segítő családom sincs, de kiderült, tévedtem, hisz mind volt/van

Az öngyilkosság semmire se megoldás, mégha szerinted az is

Annyi minden vár még rád is, mondom ezt úgy, hogy jómagam is 18 vagyok

A te helyzetedet is át tudom érezni, mert velem is volt ilyen, de hát nyilván mindenki máshogyan él meg dolgokat, csak kérdés, mennyire máshogyan

2019. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És én speciel szoktam trollkodni, de sosem trollkodok ilyesfajta vagy komolyabb kérdéseknél, pláne, ha tudok segíteni
2019. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, élőbe egyetlen egy kapcsolatom volt az elmúlt 6+ évbe, ami személyes is volt, az pedig egy lánnyal volt. Semmi több. Nem tudok meglenni emberek közt, interneten próbálkozok, de egyszerűen ahogy vagyok kb úgy nem jó senkinek.. Konkrétan leírtam egy kérdés alá hogy nekem mi a véleményem a szexkalcsolatról (ez volt a kérdés) én elmondtam hogy sose lennék benne és elítélem, erre még engem hordanak le hogy miért nem vagyok olyan mint a többiek miért nem csinálom én is, miért itélem el :D Érted mire célzok..
2019. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem, én se preferálom, hisz hosszútávon vagy szerelmes lenne az egyik, vagy beleunna abba is, meg szerintem a szex jobban illik egy őszinte párkapcsolat lapjai közé

De ez már a mi saját beszélgetésünk, ha folytatni szeretnéd, gyere privátba, ne a kérdés alatt legyenek már nem ideillő válaszok :D

2019. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!