Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letezik ilyen no?

Letezik ilyen no?

Figyelt kérdés

Letezik olyan no aki nem teljesit jol semmilyen teren.Se az agyban se az elet mas teruletein.Ugyertem szinte sose nincs munkaja,kinezik masok maguk kozul,nincs kapcsolat,de ha van is azok rovidek,es kulsore se valamilyen szep latvany,meg gaz dolgokat csinal amik nem igazan meltok 1 nohoz.

En elso hallasra azt mondtam volna,h nincs ilyen no,de meseltek nekem 1rol a falumban.Na az ful gaz dolgokat csinalt.Gumicsizmaba ment dolgozni,es romlott etelt vitt magaval.Es szerintem szuzen halt meg...



2019. szept. 1. 19:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Miért is gáz gumicsizmában menni dolgozni? :D
2019. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
# 11 hat azert mert nem vágóhídon dolgozott hanem varrono volt vagy mi.
2019. szept. 1. 20:39
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval kell a könnyű préda, mert jobb nem jön össze. Értem. Nincs több kérdésem.
2019. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdező gyakran visszatér, legalábbis remélem hogy nincs több ilyen mint ő..direkt mindig lelkileg sérült elesett nőket keres hogy "segítsen" nekik, mert a befogadott kutyák hálásak. Undorító beteg dolog ez.
2019. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Hol irtam,h osszejonnek vele????

Normalisak vagytok.Azt irtam,h segitenek ha tudok,levelezesre gondoltam...De rosszindulatuak vagytok basszus.

2019. szept. 1. 20:51
 16/46 anonim ***** válasza:
84%
Uhum. És akkor miért specifikusan nőt keresel? Ha olyan önzetlenül segíteni szeretnél, ahogy írod, akkor sérült embertársaidon akarnál segíteni és nem kifejezetten A Nőn. A férfiak talán nem érdemlik meg, hogy törődjenek velük, vagy mi?
2019. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
2019. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Ferfiakkal nem igazan talalom meg a hangot.

De volt mar,h segiteni akartam.Ledobbentem a csavon :/ on es masokra is veszelyes volt...probaltam segiteni rajta,de egy ido utan a regisztralasa oda lett!Torolte,toroltek...nem tudom.

2019. szept. 1. 21:02
 19/46 A kérdező kommentje:
# 17 o egyaltalan nem olyan,amirol en beszelek...vagyis kis mertekben csak.
2019. szept. 1. 21:05
 20/46 anonim ***** válasza:
Csak így akarsz csajozni kérdező.
2019. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!