Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Második évemet kezdem a...

Második évemet kezdem a kollégiumban. Nehéz alkalmazkodnom a többiekhez, nem tudok tanulni ha valaki van a szobában. Nehezen alszok el. Nektek milyen a kolesz? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 17:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy egyedül voltam pár hónapig akkor sokkal jobban éreztem magamat
2019. szept. 2. 17:39
 2/23 A kérdező kommentje:
Viszont a koleszban nincsenek barátaim, csak az osztályomban
2019. szept. 2. 17:40
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon muszáj kollégistának lenned ?!

Én nem voltam koleszos pont ezért..inkább többet buszoztam.

Én váltanék ha lehet.

2019. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A buszút 1 óra 40 perc. Negyed 6kor kelnék, negyed 17re érnék haza...

Neked mennyi idő?

2019. szept. 3. 16:48
 5/23 A kérdező kommentje:
Angol tanárom is csak ott van ahol tanulok. A koleszt ott hagynám szívem szerint mert társaságom sincs ott hogy legalább sziló után ellegyek. Viszont a sulit meg nem hagyhatom ott mert az egyetemhez ez a gimnázium kell😞
2019. szept. 3. 17:05
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem olyan vészes az az 1 óra, az évfolyamon van egy lány, aki 1,5 órát jár be minden nap:/
2019. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

4. éve csücsülök a kolesz szobába, és egyre jobban utálom. Én sem tudok tanulni mások jelenlétében, így hát effektív az egész hétvégém otthon csak erre megy el. Meg szünetekben (mint pl. most őszi) majdnem folyamatosan nyomom.

Nekem kb másfél óra lenne a bejárás a tesómtól, de nem akarok ennyire rászorulni. Ha úgy van akkor viszont keresem az alkalmat, hogy nála maradhassak. Szóval szerintem neked az az 1 óra 40 perc még belefér. Pláne ha az úton tudnál is tanulni, vagy pihenni.

2019. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És te jól kijössz a többi kollégistával?
2019. okt. 29. 12:53
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez a busz út nem olyan vészes.Volt hogy többet vártam.

Készülj fel ez ilyen.

A jövőben is előfordulhat hogy ennyit kell utaznod.

2019. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: igen, nagyon jól kijövünk.

De ettől függetlenül nem olyan a személyiségem, aki képes 0-24-ben emberekkel lenni. Jó, nyilván senki nem ilyen, de nekem általánosban is bőven elég volt ha a suli után mondjuk 1-2 órát este találkoztunk az akkori barátokkal.

2019. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!