Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elmulasztani a...

Hogyan lehet elmulasztani a szerelmet?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe akibe nagyon nem kellett volna és szégenyenlem is. Teljesen esélytelen a dolog és nem akarom ezt érezni. Hogyan mulaszthatnám el?

2019. szept. 13. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy keresel mást, akibe beleszeretsz. Így, máshogy nem.
2019. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ne szégenyelned inkább szexelj az első válaszolóval
2019. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ooo bmeg akkor a 2.-al...:D
2019. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

1. Várj egy kicsit, 5-10 év segíteni fog.

2. Ismerd meg jobban az illetőt, hogy ráébredj, csak projekcióid vetítővászna ő.

3. Szeress bele másba, az törli az érzést!

4. Végezz értelmes napi cselekvést, hogy elterelje a figyelmedet.

2019. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, miért nem kellett volna?
2019. szept. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsolódási pontok totális ellehetetlenítése és rá emlékeztető dolgok elégetése után, egy egyszerű gyász folyamag. Azaz figyelem terelése hasznos, de végül az idő és a felejtés oldja meg...
2019. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ebben én is biztos vagyok hogy az idő segít. Azért írtam ki a kérdést mert voltam már korábban ilyen helyzetben és az idő segített is valamelyest, de az is nagyon sok idő volt. És nem szeretném ezt újra átélni, mert nagyon fajó. Azt hittem el tudom valahogy kerülni, de úgy tűnik nem lehet...



Egy előző válaszolónak pedig azt üzenem, hogy azért nem kellett volna beleszeretnem mert erkölcsileg nincs rendben. Az érzéseimet természetesen nem én választom meg, de mint mondtam már másodjára futok bele ebbe és az előző esetnél is teljesen torpára mentem és nem akarom újra végigzongorázni ezt.

2019. szept. 14. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, hogy nagyon fájó, nagyon nehéz. Hasonló cipőben járok én is, mint Te. A választ az előzőek már megírták. Menj sokat, társaságba, olvass, foglald el magad munkával, vagy bármilyen tevékenységgel.De valóban az lenne a leghathatósabb ha jönne egy újabb szerelem.
2019. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még soha nem voltam ennyire szerelmes..

Olyan mint egy véget nem érő rémálom..

2020. jan. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!