Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem tapasztalom meg a...

Sosem tapasztalom meg a szerelmet? Örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Ha az élet minden lehetőséget elvág előlem...

2017. nov. 22. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez abban az esetben igaz csak ha fogyatekosnak szulettel.

Az osszes tobbi esetben hiszti es onsajnalat.

Ha egeszseges vagy, akkor a tobbi rajtad mulik. Kinezet, alak, oltozkodes, muveltseg, egyeniseg, emberekhez masik nemhez valo hozzaallas mind mind sajat dontesed, mivel korrigalhato illetve fejlesztheto.

2017. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Így van, ahogy az első írta..De még sok fogyatékos is talál társat, csak akarni kell! Kifogásokat könnyebb keresni.
2017. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is csak kifogásokat keresel! Elmondhatnád a történeted részletesen, hogy mi akadályoz abban hogy párt találj.
2017. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos sokan olyan párkapcsolatban élnek ami valójában egy szar! Tehát mintha egyedül lennének. Nincs se szeretet se szerelem.. de valami miatt mégis együtt vannak.

Most akkor, melyik jobb? Egyedül. Vagy egy rossz boldogtalan kapcsolat?

Ritka a szép és jó kapcsolat! Ezt mindenki tudja..

De az első válaszoló is jót irt!

2017. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Aaj előző válaszolók, ide nem az igazság miatt tesznek fel ilyen kérdést az emberek, mint ez. Ej-ej, ezért pontoztak le titeket. Én azért nyomtam egy zöldet, mert igazat írtatok. Nem értem, hogy miért pontozzák le ennyire a jó válaszokat.


Csak pozítivitás kérdése, hogy megtapasztalod-e a szerelmet vagy sem. Ha úgy állsz neki, hogy te meg se érdemled, akkor biztos, hogy nem fogod megtapasztalni. Az marad örökké egyedül, aki önző. Ha nem vagy önző, megtapasztalod a szerelmet, csak idő kell hozzá.

2017. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

És oktalan egyébként a negativitásunk? Énis egy fiatal srác vagyok, sosem voltam még párkapcsolatban és úgyérzem, hogy nincs okom arra, hogy magabiztos legyek.

Tekintve, hogy minden lány fele átlagosan 11 pénisz mutat, és neked jobbnak kell lenned másik 10-nél, hogy valami történjen is.

Ha havonta bepróbálkoznék kb 10 lánynál, hogy 1 összejöjjön, az nagyobb gyökérség lenne, mint online sírni random embereknek.

2017. nov. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Utolso

Igen azoknak a lanyoknak akik csak peniszt keresnek - es minel tobbet - es azoknak a fiuknak akik meg pusztan csak egy peniszbol allnak.

Te is ezek koze tartozol? Ha egy dugasnal nem tudsz egy lanynak tobbet nyujtani, akkor persze hogy nagy a konkurrencia.

Ha pedig ennel tobbet is tudsz, netan szeretni is kepes vagy, akkor nem kell masik 10-el versenyezned, csak talalni valaki olyat akinek arra van szuksege amit te tudsz adni.

2017. nov. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Aki csak dugást keres az is ugyanúgy mosolyog egy lányra, mint aki egy tartalmas kapcsolatot akar. Nem tudok jobbnak tűnni náluk csak azzal, hogy mások a szándékaim.

De egyébként, hogy 11 pénisz mutat egy lány felé, nem úgy értettem hogy mindegyik fiú szexet akar csak, sem azt hogy engem nem érdekelne egyáltalán egy kaland.

Amit én akarok és szerintem a legtöbb lányoktól elszigetelt srác, az csak annyi hogy valami történjen végre, akármi.

2017. nov. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Én is örökké egyedül leszek.

Pedig vékonyan átlagos testalkatú vagyok, jól öltözködöm, jó a hajam, re ronda az arcom és egyedül leszek. Nem mintha érdekelne, több pénzem marad.

2017. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló cipőben vagyok, így azt gondolom, hogy valakinek ez a sors jutott.
2017. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!