Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok képtelen szerelme...

Miért vagyok képtelen szerelmet érezni? Más is van így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg azért, mert még nem találkoztál azzal, aki kihozná belőled ezt az érzést.
2016. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
0%

Én így vagyok vele, pedig már sok alkalmam lett volna rá.

Az elsővel teljesen egyetértek.

2016. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
A szerelemre való képesség korrelál a kötődési mintázattal. Ez utóbbit a babakori-kisgyermekori gondozásod + esetleges későbbi nagy traumák határozzák meg. Veled valószínűleg nem bántak túl jól. Sokan vannak így. Pszichológus segíthet.
2016. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Na és még is hány éves vagy? 10, vagy 70? Nagyon nem mindegy.
2016. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Például én is így vagyok vele.
2016. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam igazán szerelmes, az a bizonyos első szerelem, de úgy megbántottak hogy azóta képtelen vagyok egy nőben is megbízni, vagy csak egy ici picit is közel engedni magamhoz, és ürességet érzek, senkire nem tudok úgy nézni hogy abból talán lesz szerelem =) 18/f
2016. jún. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen voltam először szerelmes, addig nem is nagyon érdekelt a másik nem. Hány éves vagy? Ha fiatal vagy még, akkor nem kell aggódnod emiatt, nem mindenki lesz szerelmes középiskolás korában.
2016. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Én már rég kiírtottam magamból ezt az érzést mert mindig olyan valaki estem bele akibe nem lett volna szabad
2016. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!