Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pont hétvégékre megy el a...

Pont hétvégékre megy el a kedvem mindentöl es pont hétvégékre hivnak baratok. Egyenes ut a magànyhoz. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Plusz depresszio a tarstalansag miatt ami hetvegete jön ki


A barataim mind boldog szerelmi kapcsolatban, frissek üdek tele penzzel. Nem tudom felvenni a friss üde boldog älarcot melléjük hetvegekre.


Igazabol mar szombat reggel a hetföt vàrom inkabb a suli melo mint ez a kinlodas.

Az ünnepek miatti hosszu hetvegek egyenesen a halàlom.


2019. szept. 15. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj egy napot a másik napon meg menj el velük. Nekem is vannak ilyen időszakaim, de utána megerőltetem magam mert hiába indulok el szar kedvel utána mindig boldogan jövök haza.
2019. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a hétköznapokat tartalmasabbá tenni, hétvégén pedig foglalkozz magaddal...

Keress hasonszőrű barátot,-okat...

2019. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha barátaid, akkor áthívhatod őket te, és kérheted, hogy segítsenek a depresszódban 😊
2019. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ez menne legkönnyebben. Hetköznapra tenni a tarsasagi életet mert akkor valahogy tenyleg tele vagyok energiaval tettre kesz vagyok minden szupi

De mindenki hetvegere tenne mindent.

Nem tudom magam összeszedni. Egyszer ketszer màr felàlltam erövel ilyen napokon de a kövi es kövi hétvégèn is padlorol kell felallnom.

Hetköznap meg nincs ilyen.


Baràtoknak nem mutatnàm meg ilyenkor mi van velem. Csak annyit mondok kilatastalan minden nincs kedvem ma nem jo


Latom irtak most is ki sem merem nyitni mert gyarthatom megint a kifogasokat miert nem akarok talalkozni

2019. szept. 15. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig rohadtul el kéne menned! Nem fognak örökké keresni, egyszer megunják! Hidd el, nem jó magányosan! Erőltesd meg magad különben nem marad senkid! Bár nekem lennének barátaim...
2019. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Furdal is a lelkiismeret.
2019. szept. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!