Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek ennyire...

Ti mit tennétek ennyire tehetetlenül?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig, szinte egész életembe egyedül voltam (18 év), próbáltam találni magam mellé valakit, netes ismerkedés mind távolság miatt tönkre ment stb, volt egy barátnőm, neki nem voltam jó, itt a családtagom aki beteg, ki tudja mennyi van neki is hátra, ami lehet elromlik, ha veszek valamit nem jó, ha csinálok valamit nem jó, most egy ideje itt egy lány (1-2 hete) aki már a barátnőm, most napok óta nem tudok róla se semmit, (valószínű csak rájött mennyire semmit érő ember vagyok? Nem tudom..) Minden szar ahogy van, egyre rosszabbul vagyok, most hogy volt mellettem néha valaki akit el tudtam hívni jobban éreztem magam, de megint szarul vagyok.. Mivel barátaim rokonok stb soha nem voltak, nem tudok kivel beszélni, csak ülök egész nap és gondolkodok hogy most mi a p*.cs van.. Valami hülye lelkisegélynek nem fogok írni, nem ilyesmi tanácsra gondoltam :D Hobbym van, de az sem jó most (még), nem tudok mit csinálni... Kíváncsi vagyok hány troll fogja megint a hídról leugrást tanácsolni.. Bár mondjuk lehet az lesz :) Amennyire az emberek fel tudják dobni az embert mostanába.. Normális válaszokat pls..


18F



2019. szept. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

18/F

azt,amit most teszek.(keresem a tudást,hogy hogy tudok kimászni belőle.)

Itt van egy térkép,fogalmam sincs mi merre,és épp a jelmagyarázatot keresem rajta.

2019. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. szept. 17. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd le melyik megyében laksz?

Ha a közelben akkor majd megbeszéljül a többit.

2019. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, mit akarnál élőbe? Egyszerűen úgy tűnik nem nekem való ez
2019. szept. 18. 02:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Haverkodni szeretnék.
2019. szept. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, nem mint ha lényeges lenne abba hogy szart se tudok arról aki elvileg a barátnőm :( Mondjuk annyiba lényeges hogy messze lakik azt se tudom hol.. So fucked
2019. szept. 18. 03:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak ha van időd olvasni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


"Olyan rossz volt olvasni, amiket írtatok, hogy szinte megjött az életkedvem.."

2019. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es ezt azért mind nem olvasom el, de azt hiszem a kérdésre válaszoltam valamit
2019. szept. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!