Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem lehet a gond?

Velem lehet a gond?

Figyelt kérdés
Februárban vége lett egy nagyon komoly kapcsolatomnak. 2,3 évig tartott, ebben az időben nem nagyon beszéltem más lánnyal mert úgy voltam vele hogy minek. Miután vége lett, nyilván eléggé megviselt. 3 hónapig nem is akartam beszélni egy nővel sem mert akkorát csalódtam magában a női nemben, na és a depresszó is elvett minden erőmet. Viszont ahogy telt az idő, úgy egyre jobban hiányoztak a lányok, nem-nem, nem a szex hanem a beszégetések. Gondoltam fellépek társkeresőkre hogy kifejezetten beszélgető partnereket kereseek, olyanokat akik azért a közeleben vannak hogy néha személyesen is tudjunk beszélni. Durván 10 millió lányból jó ha 5 vissza írt. Na de most jön a kérdésem fő eleme, X idő után mindenkivel megszakadt a beszélgetés, általában én nem írok már mert számomra fontos a helyesírás és aki képtelen 2 mondatod helyes írni azzal nem is nagyon tudok beszélni, vannak azok akil mindenre 1-2 szavas választ adnak. Én sokat beszélek, sokszor viccelődök és nemértem miért viselkednek így a lányok. Anotalkon lévőkkel is, akikkel ott jól kijövök és átmegyünk Fb-re, azokkal is megszakad 2 héten belül. Korai még ez az új lányokkal beszélgetős téma vagy mi lehet a gond? Tényleg olyan nehéz ma már olyat találni aki tud helyesen írni, tudja értemezni a vicceket tudja mi az a szarkazmus stb? Vagy én gondolom túl és a szakítás miatt egy olyan mércét állítottam fel amit nem lehet átugrani? Azért elég sok idő eltelt, nem hiszem el hogy a lányokkal lenne a gond. Tanácstalan vagyok. 20/F

2018. júl. 22. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg minél hamarabb személyes találkozóra terelni a dolgot, az emberek nem mindig érzik komfortosan magukat a csetelésben, és lehet, hogy aki vacakul csetel, élőben egy bűbájos nőszemély. Igen, a helyesírás fontos, de nem a legfontosabb, pont egy ismerkedésnél... Lazulj el, és minél hamarabb találkozz velük, tedd fel a kérdést: Szívesen beszélgetnék veled, van kedved egy kávét meginni?
2018. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, köszönöm hogy szóba hoztad! Én a személyes találkozók híve vagyok, na meg a telefonos beszélgetéseké. Sokkal jobban megy úgy egy sztori elmesélése. Viszont senki sem akar találkozni. Nemrég volt egy szerb csaj, akihez simán leugortam beszélgetni egy kicsit volna csakaztán ő is lemondta, ahogy a többi lány,egtöbbször bele se mennek csak hogy "beszéljünk pár hetet és aztán találkozzunk". Helyesírást egy beszélgetésben úgy értem hogy legyen ékezet és vessző na meg a szavak értelmes leírása sem hátrány. Aki úgy írja a légyszit hogy lécci(direkt szóval nem viccből), na az élőben is ilyen, sajnos régebbi tapasztalat.
2018. júl. 22. 21:27
 3/4 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Nekem sikerült pár olyan embert találnom a Tinder segítségével akikkel szívesen beszélek, de semmi több. És nekem már több kéne. Ők mindig többet éreznek irántam, de én soha senki iránt nem. Az egy és fél éves kapcsolatomnak 4 hónapja lett vége, szeretném már betölteni a tátongó űrt, de sajnos nem megy. Én úgy érzem, hogy nagyon izzadságszagú a részemről, ezért nem jön össze. Lehet, hogy nálad is erről van szó. Az ez előtti exem egy patkány volt, rendesen tönkretett. Nyolc hónap múlva lett barátnőm, ami egy kézfogással indult, szó szerint csak úgy a semmiből. (haveromhoz mentem autóval, az ő huga meg a barátnőjével volt, és bemutatkozott, ebből lett a legutóbbi kapcsolatom) Szóval fel a fejjel, szerintem az ilyesmi váratlanul fogja érni az embert.
2018. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé izzatság szagú a részemről ez a beszélgető partner keresés, viszont nem véletlenül. Eltelt már annyi idő a szakítás óta hogy kezdem nagyon egyedül érezni magam és meghalok azért hogy ismét legalább csak beszélni tudjak egy lánnyal. Félek hogy ismét depressziós leszek. Nekem elméletben könnyebb dolgom van hisz nem kapcsolatot keresek, erre meg még ez sem jön össze.
2018. júl. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!