Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találok olyan 20 év...

Hol találok olyan 20 év körüli fiatalokat, akik ha nem is örökre, de egy időre szeretnének elszakadni a hagyományos társadalomtól és kipróbálnának egy új életmódot?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék elmenni egy időre pl.: egy önfenntartó kis közösségbe, de egyedül nem szívesen tenném. Online próbáltam a témához kötődő fórumokon ismerkedni, de kevés az olyan lelkes ember, aki ezt komolyan is gondolja.

2019. szept. 24. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha már ott a közösség amihez csatlakozni szeretnél, akkor minek kell ahhoz más is?
2019. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb úgy egy szinte teljesen idegen közösséghez csatlakozni, ha nem egyedül mész, hanem egy ismerőssel.
2019. szept. 24. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel hasonló önellátó életmód. De remélem lesznek még egy páran itt, akiket ez érdekel :)
2019. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem komolyan érdekel. 24 éves vagyok.
2019. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lassan 20 èves keresek egy igazàn megbízható, normàlis önfenntartó közössèget. Nem talàltam.Nem leteszik ilyen, mert ilyen közösségben mindenki főnök akar lenni ès csak kevesen akarnak dolgozni.Lehetetlen összehozni a szinkront idegen emberekkel.Ne menekülj a küzdelmek elöl, hanem harcolj minden nap, mint az emberek többsège teszi nap mint nap!Ha meg èletkèptelen vagy, előbb utóbb a tàrsadalom, termèszet, sors,,,,hívd ahogy akarod, eltesz làb alól.Ez az èlet!
2019. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Éld ahogy akarod a te életedet, monoton rabszolgaságban, mások meg hadd döntsék el, ők hogyan akarják. Mióta jó dolog a csordát követni?
2019. szept. 25. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a Földi èletet csak így lehet èlni!Majd megtudod, megtapasztalod a sajàt bőrödön.Szinte mèg gyerek vagy!
2019. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Biztos a 18 évesen világhírűvé vált embereket is ezzel hátráltattak.

A hírességet és a középszerűt főleg az választja el egymástól, hogy az egyik nem a csorda útját követi és nem nyugszik bele abba, amibe nem kell.

2019. szept. 25. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
És hol vannak ilyen önellátó közösségek? Valami indián törzshöz csatlakoznál, vagy mi?
2019. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdemes utánanézni. Országszerte vannak. Nem feltétlenül indián törzshöz csatlakoznék. De azzal sincs semmi gond.
2019. dec. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!