Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az úgymond "későn érő" emberek...

Az úgymond "későn érő" emberek mikor találtatok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

Kezdem a 20-as éveim eleje fele azt érezni, hogy lemaradtam az iskolás éveimben sok olyan lehetőségről, ami lehet hogy alapja lett volna hogy kapcsolatot alakíthassak ki lányokkal. De viszont akkor még egyáltalán nem érdekelt ez hogy egyáltalán legyen valakim. Sőt irtóztam az egész párkapcsolattól, meg nem is igényeltem hogy kelljen valaki.Így csak barátságok alakultak ki, de rendes kapcsolat nem.

Most meg 22 éves fejjel csak magamban elmélkedek, ábrándozok és csak felemésztem magam ezzel. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy egyáltalán nem tudok a lányokhoz közeledni, mert volt már részem komolyabb barátságban is, de ami úgy is alakult az távkapcsolatnak indult, aztán kudarcba fulladt. Persze nem az én részemről. Másnak meg olyan egyszerűen megy, meg csak mikor azt kell hallgatnom, hogy ismerkedjél, szerezzél már csajt magadnak meg stb... Ezt általában olyan emberek mondják akik könnyen beszélnek. Én nem vagyok az a típus, aki random leszólít csak úgy valakit mert az elég kínos és nem mindenki vevő rá, vagy leugrik a kocsmába, vagy a diszkóba és felszed ezt-azt egy gyors menetre, mert az olyan is. De nem is a házasság még a célom. Csak, hogy legyen már egy olyan kapcsolatom legalább egyszer, ami annak is mondható. És igen majd biztos kapni fogok kiosztásokat, de igazából már sok pofontot kaptam az élettől, szóval nem izgat. A külsőm az viszont nem taszító, mert nem is azzal van a gond, hanem maga a személyiségemen az amin van mit fejlődni. Mert én az érdeklődési körömben szeretnék valami sikert elérni, ezért is fogtam magam és hétvégenként hozzácsapódok ilyen túrás csoporthoz, amit rendes szakosztály vezet hátha lesz szerencsém egy hozzám való lányt megismerni. Mert nem is az a típus vagyok aki csak a négy fal közt várja a csodát, csak mikor nincs senkivel menni sehová, úgy meg eleve sz*r érzés. Bár neten is szoktam ismerkedni kisebb-nagyobb sikerrel, de annak is rendszerint csak közelebbi barátság általában a végkifejletje. Így már csak a tettek maradtak, ami egyszer hátha jó irányba fog fordulni.


22/F



2019. szept. 24. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Same story
2019. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 26 évesen sem sikerült.
2019. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több dolgot el értél lányok terén mint én 21 évesen, gratulálok, ne szomorkodj járj nyitott szemmel és ha nagyon megtetszik valaki, vegyél magadon bátorságot és szólídsd le,sok lánynak-nőnek be jön az is hogy lássák rajtad hogy próbálkozol, másképp nem sok esély van, sportolj az lassan de biztosan fog adni önbizalmat,próbálj meg kezdeményezni akár csak megkérdezed mennyi az idő? merre van? Stb.. Ezt egy ideig csinálod aztán elég bátor vagy tovább mész a beszélgetésben, sok sikert.
2019. szept. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férjem 29 volt, mikor megismerkedtünk. 14 éves koráig nem volt semmilyen párkapcsolata, és előttem 1 hosszabb barátnője volt.

Neki se volt semmi komolyabb gondja, csak nehezen állt szóba lányokkal. :)

2019. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14=24
2019. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértem. Most én is így érzem magam.

21/L

2019. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!