Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki még nem akar megváltoz...

Van aki még nem akar megváltozni és beilleszkedni, elvárásoknak megfelelni?

Figyelt kérdés
Én nem akarok, inkább maradok önmagam, pedig az emberek 95%a csak lenéz és sérteget, ha nem is járok közösségbe de itt a neten naponta. Aki elfogad nagyritka vagy egyet ért, az is mondja hogy maradjak önmagam, én se fogok változni az fix, de így meg nem csak most 18 évesen maradok egyedül, hanem később is, márpedig magányosan nekem már nem hosszú távúak a "terveim". Van aki még fél ettől? Talán privátba leírok 1-2 részletet még, de ha annyit mondok hogy nincs semmi emberi kapcsolatom az a legtöbb embernek már elég hogy azt mondja "ilyennek sose lesz aki szeresse, és nem is kéne élnie" szóval felesleges körfutás.
2019. szept. 27. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én már nem akarok. Igaz én 36 vagyok.

Tudod hányszor hallottam azt, hogy nehogy megváltozzak? És ezt nem gyerekek mondták, hanm 10-30 évvel idősebbek.


Akik megvetnek, azok valójában féltékenyek, arra, hogy te mersz a társadalmi elvárásoktól függetlenül élni. És még boldog is vagy(lehetsz így). Ők nem mertek, mert gyávák voltak, inkább beálltak a sorba.


Egyébként idővel fogsz még véáltozni, de az alaptermészetünk 25 körül véglegesül, ezután már csak a "kérgesedés" megy végbe.

Természetesen, a megfelelő motiváció(igaz szerelem, rák, baleset, életveszély) képes változást eredményezni a természetünkben, de ez ritka.

2019. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is általába idősebb emberek irják ezt, csak a korombelieknél az nem elfogadható például hogy én nem olyan kapcsolatra vágyok például mint mások. Másoknak olyan egy kapcsolat ahol eljárnak bulizni, folyton elvonulnak egymástól, nekem pedig az lenne ha folyton együtt lennénk, tudom magamról hogy féltékeny vagyok ami megintcsak egy negatív dolog, ahogy az is hogy nem bulizok sőt elítélem.. Akármit nézünk én mások szerint nem vagyok jó, és újabb barátnőre esélyem sincs.. Főleg hogy élőbe nem tudok csak úgy odamenni valakihez akit nem ismerek, úgy hogy közbe emberi kapcsolatom szinte egyenlő a nullával. És egyiken se akarok változtatni, se azon hogy túlságosan kötődő vagyok se azon hogy nem bulizok, én tudom mi jó nekem.
2019. szept. 27. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy frankó igazságot. Senkit sem érdekel a másik önsajnáltatása. Gondolod hogy ha tovább csinálod ezt akkor majd lesznek emberi kapcsolataid? Meg majd oda megy hozzád valaki és segít? Nem lesz ilyen. Magadon kell változtatni. Szerintem csak figyelemfelkeltésből írod ki ezeket.
2019. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez furcsa hármas, mert mikor kiírtam a kérdést valami hasonlóra gondoltam, de aki eddig hasonlót írt ki annak én is írtam, rákérdeztem, foglalkoztam vele. Talán fogyatékos aki azt akarja amit én?

Ennyi neked legyen is elég.

2019. szept. 27. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj veled:3
2019. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor ha nem vagy lány operáltasd át magad és fogadd el tőlem ezt a gyűrűt, köszönöm :(

Amúgy aranyos vagy, de a legtöbb ember nem igy gondolja, és akárhogy próbálok "nyitott" lenni, képtelen vagyok találni valakit.. Ha van is aki szóba áll velem vagy van már barátja, vagy messze lakik, vagy extrovertált bulizgatós fajta... :( Reménytelen..

2019. szept. 28. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam beilleszkedni, barátságos lenni az emberekkel, stb, de beleuntam. Aki kedves azt eltiporják.

Én veled ellentétben nem vagyok köződő, soha nem éreztem még egy ember iránt se hogy különösebben hiányozna/szeretném. Jól érzem magam egyedül.

2019. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkozok mint te kérdező. Elegem van a felületes, kihasználós, érzelmi zsarolós kapcsolatokból. Itt nem csak a párkapcsolatot értem, hanem minden emberi kapcsolatot. Legszívesebben keresnék egy kommunát, ahova elvonulhatok. Ez a -hajtsuk a pénzt, és tapossunk el mindenkit- nem nekem való. Ahogy ez a társadalom se.


33/N

2019. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es mondanám hogy jó neked, de nem tudnám ezt mondani mert én pár nélkül itt döglök meg egyedül :/

Utolsó, megértelek mondjuk nekem sose volt sok kapcsolatom max kisiskolás koromba, akkor is alig valami, de nekem az internetes tapasztalat is elég volt. Barátnő kell, semmi több

2019. szept. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!