Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jövőre érettségizek,17 éves...

Jövőre érettségizek,17 éves vagyok, és úgy érzem, az utóbbi két évemben nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés

Kolis vagyok, az osztálytársaim többsége minden este eljár valahova, cigizni, kávézni, teázni, néha inni, én kilencedik óta mindig csak a szobában ültem esténként. Nagyon ritkán mentem csak el az évfolyam vagy osztálytársakkal

Úgy gondolom elvesztegettem ezt a 2évemet, mert ha visszaemlékszem majd a gimis időkre, akkor csak annyi lesz hogy... Tulajdonképpen semmi sem lesz, amire visszagondolhatnék

Elég magányosnak és unalmasnak érzem magam, és tudom, hogy van időm változtatni, de nem tudom, hogy hogyan tegyem meg, hogyan változtassak, hogy kezdjem el

Valójában nem tartózkodom en sem az alkoholizálástól meg a kicsit vadabb dolgoktól. Jól öltözöm, sminkelni is szoktam, jól kommunikálok az emberekkel

Nem akarom unalomban tölteni a legszebb éveimet

Mit tanácsoltok nekem? :)


2019. okt. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi 32 évemet vesztegettem el 😅
2019. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezek a legszebb éveid, azok majd ezután jönnek. Az ilyenkor szerzett barátságok is többségében megszakadnak, ahogy az emberek elkerülnek a suliból. Inkább tanulj, hogy biztosan felvegyenek majd oda, ahová szeretnéd vagy bekerülj arra a munkahelyre. A legszebb éveid ezután fognak kezdődni ha most még megnyomod egy kicsit a tanulást és megteremted hozzá az alapot. Persze lehet mellette bulizni is, de ne az legyen a cél.
2019. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ja mert érettségi után megáll az élet. Érettségizel, másnap otthonkában és papucsban kelsz, a szórakozóhelyekre meg kávézókba meg be se engednek...
2019. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 évesen nekem sincs semmi emlékem még barátaim se voltak ,csak barátnőt szeretnék aki elfogad szeret, és ennyi. Viszont ha te a cigis bulis hülyékre irigykedsz, a sminkeléssel és kiöltözéssel már el is kezdted, ha be akarsz illeszkedni a mai nyomik közé, akkor csak tedd azt, de igy nem leszel senki az biztos.. Legalább egy aranyos lány tuti nem, általába akik ilyenek hogy smink meg csicsere meg adokmagamra na ők jutnak el oda hogy ki vannak használva és jön a sírás.. inkább maradj normális, többet érsz, bár én igy is tulzásnak tartom hogy sminkelgetsz meg mittudomén, tipikus csak a külső a fontos.. Elég gáz hogy ilyenek a kortársaim. Szégyen
2019. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!