Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak ilyen chatszobák,...

Vannak ilyen chatszobák, fórumok stb?

Figyelt kérdés
Vannak olyan chats zobák MAGYAR nyelven, amiben depressziósok beszélgetnek? Vagy bármilyen más blog, fórum akármi.

2019. okt. 1. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen engem is érdekelne...
2019. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem is.
2019. okt. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

anotalk.hu de mindenki csak szórakozik és idióta.. Én speciál ott lányt keresek aki hasonlít rám, elfogadna és szeretne, de nem hogy normális lányt még fiut sem találni akivel normálisan lehetne beszélgetni. Pedig nincsenek elvárásaim csak annyi hogy ne egy utolsó ribi legyen és fogadjon el engem, de még itt is lehetetlen.. Ahol próbálkoztam eddig mindenhol trollok voltak, nem ajánlom :/

18f

2019. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, jó lenne hasonló gondokkal küzdő emberekkel beszélni
2019. okt. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok, nekem írhat aki szeretne.. Meghallgatok akárkit is, ismerkedek is bár nem társkereső de na :D

18f

2019. okt. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, van -e ilyen chat magyar nyelven.

De az biztos, hogy én már nem sokáig vagyok ezen a világon.

2019. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, nyugi lehet én sem :D De próbáljátok nem feladni, én is próbálok ismerkedni és megismerni egy lányt aki mellettem lenne hogy végre legyen értelme az életemnek és meg akarjam élni a következő évem :)
2019. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

6 -os vagyok.

Nekem már nincs túl sok hátra.

Én csak nem akarok további terhet jelenteni a későbbiekben és most sem.


Már nincs egy barátom sem. Így tudtam elérni, hogy a lehető legkisebb sérülést okozzak másoknak, amikor megteszem.


Ugyanezen logika mentén nem is tervezek barátkozni vagy párt keresni.

2019. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, nekem pedig soha nem is voltak barátaim. Nem hiszem hogy teher lennél, bár én sem dolgozok, egyetlen egy családtagom van mellette élek, bár mostanába nem is eszek szinte semmit szóval akkora teher csak nem lehetek, de ki tudja.. Nem mondom hogy csinálj magaddal valami, csak az ellenkezőjét, de ha nem leszek magányos és találok egy lányt januárig akkor én talán még megélem a hülye karácsonyt és a 19 évet... Próbálkozz te is
2019. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne mondjuk facebook csoport is? Én is kerestem hasonlót, de akár szívesen létre is hoznék egyet. Később nyitott lennél a többiekkel való találkozásra is?
2019. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!