Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megmondom egy lánynak hogy...

Ha megmondom egy lánynak hogy szeretem, akkor vajon jobban oda fog rám figyelni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt.Én csak egy fiú ismerős vagyok neki a sok közül én viszont szeretem.Ráadásul van barátja is.Nem azt kérem hogy csalja meg velem,csak azt hogy beszélgessen,találkozzon velem többet.Segítsen nekem hogy ne érezzem magam olyan magányosnak.Vagy inkább hagyjam békén?
2019. okt. 4. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Hat ez sok osszetevos, de ha magambol indulok ki, lehet hogy jobban oda figyelnek viszont kettonk erdekeben jobban kerulnelek is.

:)

Bocs.

2019. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod hogy ne akarjak tőle többet,mert inkább az ellenkezője fog történni?
2019. okt. 4. 23:53
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem hagyd.


Biztosan jobban kerülni fog, hiszen nem akar se hamis reményeket kelteni benned, se a magány csillapítód lenni.


L

2019. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen,csak nehéz hagyni őt mert szeretem.
2019. okt. 4. 23:59
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
De önző kis görcs vagy. Neked magányűző kell, brühü. Olvass inkább könyveket.
2019. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Most lehet ez nem segit, de azert elmondom: nem ot szereted, hanem amit belelatsz...

Nyilvan nem hiszed de ez sorry igy van. :) izlelgesd

2019. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ő azt hiszi hogy én is csak mint jó ismerősre tekintek rá,és nekem is megfelel hogy csak ismerősök vagyunk.De nekem ez így nem felel meg.Ő nekem nem csak egy ismerős.
2019. okt. 5. 00:05
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Pont ezért hagyd békén. Átvered. Akit szeretsz, azt nem vered át.
2019. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom átverni meg akarom neki mondani hogy nekem ő több mint csak egy ismerős.Legyünk barátok,ha már össze nem jöhetünk.
2019. okt. 5. 00:11
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd. Biztos elvan ő a virtuális/valós világban is.
2019. okt. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!