Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan hozzám hasonló aki...

Van olyan hozzám hasonló aki direkt a magányt, egyedüllétet választja a párkapcsolat, házasság helyett?

Figyelt kérdés
Miért döntöttél így?

2019. okt. 16. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Van. Az ok összetett és nem áll szándékomban ország-világ orrára kötni.


A nagy kérdés: TE miért döntöttél így és mi a célod ezzel a kérdéssel?

2019. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Van. Más elképzeléseim vannak, mint a társadalom elvárásainak megfelelni. És mivel nagyon megválogatom, kiket engedek közel magamhoz, nem is találnék olyan lányt, aki megfelelne a kritériumoknak.
2019. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát én szívesen élnék együtt valakivel, de még nem kerültem senkihez sem ilyen közel, hogy egyálétalán szóba jöjjön a dolog. Meg a másik dolog az h nekem nagyon fontos a szabadság, és ez úgy látom hogy sok embernél nem szempont. Túl nagy a hagyományokhoz, szokásokhoz való ragaszkodás. Meg hogy így illik, meg úgy illik. Mint ha meg kéne felelni valaminek.
2019. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Világ életemben egyedül éreztem jól magam, sohasem volt igényem egy párkapcsolatra – ezért döntöttem így.

Vannak ismerőseim, barátaim, akikkel jó egy kicsit együtt lenni, de hosszú távon a magányt szeretem, csendben foglalkozni azzal, amit szeretek: olvasni, írni, rajzolni, festeni, programozni, akár hosszú éjszakákba nyúlóan.

2019. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Tudja a bánat, de már általános iskolában ilyen voltam, szünetekben vagy egyedül üldögéltem a apdon vagy sétálgattam, mindegzt 7-8 éves koromban, aztán ahogy olvasni már tudtam először képregényeket majd újságokat olvasgattam a szünetekben és pl buszon, vonaton, aztán valahogy ez azóta sem változott, egyszerűen kerülöm az emberek társaságát. Valahogy nem érzem jól magam, ha családtagokon kívül egy légtérbe kell lennem valakivel, szerencsére a munkám is olyan amiben 90%-ban egyedül vagyok, így ezzel sincs gond. Tudom nem átlagos, de ha egyszer ezt szeretem, és nem fogok csak azért úgymond társaságba menni mert elvileg ez a normális.
2019. okt. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

En is inkabb egyedul. Kiabrandultsag, minden a kulsosegekrol szol, hogy mid van, hogy nezel ki, stb.

N

2019. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
De amugy szerintem egyedul is lehet teljes eletet elni abszolut! Csak legyen valami ami kitolti az ember eletet. Jo baratok, hadonloan egyedul elo emberek tarsasaga, hobbik, egy foglalkozas ami hivatas is egyben, ilyesmik. Dolgok, amikbe bele lehet temetkezni es amit szeret az ember. A rengeteg idot hasznosan fel lehet hasznalni, ami a parkapcsolati zurok nemlete reven megmarad.
2019. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
A sok, megromlott hazassagban meg mindenfele elbaltazott kapcsolatokban kinlodo luzer pontozta le az osszes valaszolot, azokat akik azt irtak h egyedul is jo? Hat gratulalok.
2019. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

én, mert nem jövök ki az emberekkel, és könnyebb így mintha állandóan akarnék valaki magam mellé

itt egy másik:


https://www.youtube.com/watch?v=k11D9Q4Wp-4&list=PL4_4MVnzkJ..

2019. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen jobb egyedül, mint valaki mellett üresen, magányosan. Csak gyerek mellett nehéz szétmenni. Sajnos. :(
2019. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!