Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lanykérés.20-21 év körüli...

Lanykérés.20-21 év körüli lányok, ti hogyan viszonyulnatok hozza?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 5 éve együtt vagyunk és mostanában sűrűn megfordul a fejemben, hogy megkérem a kezet. Én vagyok neki azóta is az első komoly kapcsolata. Rajtam kívül előtte pár futó kapcsolata volt meg 16 évesen. Szóval a kérdésem az lenne, Ti hogyan viszonyulnatok egy ilyen kérdéshez, ilyen idősen. Nagyon jól megvagyunk azóta is mióta össze jöttünk. Párszor már felmerült ez a kérdés futólag, hogy mi lenne ha, ilyenkor ő mindig azt válaszolta hogy hozzam jönne ha esetleg megkérném, viszont az nem volt nyilván komoly helyzet.

2018. jan. 21. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon emberfüggő. Anyukám ennyi idősen férjnél volt két gyerekkel, barátnőmet (idén tölti a 21-et) tavaly eljegyezte a párja, szóval tudok olyat, akinek így oké. De én személy szerint egészen biztosan nemet mondanék, ha a párom megkérné a kezem (20 vagyok, négy éve vagyunk együtt). Még nem is éltem, egyetemre járok, nincs állandó, biztos munkám, nincs saját lakásom, de még albérletem se (kollégista vagyok), mire menjek férjhez? Majd, egyszer igen, szeretnék férjhez menni, akár a mostani páromhoz, de egyelőre nem érzem magam késznek egy ilyen komoly döntésre. Igen, tudom, hogy létezik válás, de én azért úgy akarok férjhez menni, hogy az a célom, hogy együtt öregedjünk meg.
2018. jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha már régebb óta együtt lennék a párommal és teljesen megbíznék benne.
2018. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülnék neki és igent mondanék, de a helyzet nem áll fent. Huszonegy vagyok, a párom huszonkettő, még két féléve hátravan az egyetemen, és nem élünk együtt. Mások a prioritások most az életben, mint a lánykérés, de ha előhozakodna vele, mindenképp igent mondanék rá.
2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én igent mondanék, hogyha felhozná. Nyilván az érzelmeimre hallgatnék belül, hogy mit érzek iránta, vagy milyen bensőséges a kapcsolatunk. Én a jelentlegi páromat a lelkitársamnak tartom, 21 vagyok és lassan 5 éve vagyok együtt vele. Ha véletlen feltenné a nagy kérdést, amit szerintem még nem fog, akkor igent mondanék neki. Hiszen egy gyűrű meg egy igen nem azt jelenti hogy holnap már megyünk is a hivatalba házasodni.
2018. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!