Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt olvastam, hogy vannak...

Azt olvastam, hogy vannak olyan emberek, akik vállalják magányos embereknek ölelését. Ez most hülyén hangozhat. De úgy érzem már ez kell nekem. Hogyan lehet valaki ekkora lúzer?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint egy selejtes robot, amit kivágtak a vastelepre megrohadni. Tudom hogy rengeteg minden az én hibám. Legalább is ezt próbálták belémültetni akár tudat alatt is a szüleim..

Ott tartok hogy 36 évesen nem volt még semmiféle kapcsolatom. Na ja..Kinek kell egy dagadt blfsz? Senkinek..

Mindig úgy éreztem, hogy lehetett volna jobb is az életem. "De lehetett volna rosszabb is!" - szokták mondani. Ez válasz. Vagy az, hogy "menj el orvoshoz". Ez a családi együttérzés..

Utálom magamat. Az volt eddig a "szerencsém", hogy apám vállalkozó, és amikor nincs melóm,- ami az életem nagy résézre igaz-akkor lényegében belőle élek.

Önbizalmam zéró.. Egész életemben féltem emberek közé menni. Sokszor nem ok nélkül..

Az iskolában is csak cseszegettek. Féltem iskolába menni, már általánostól kezdve. Féltem ismerkedni. Szakmunkásban már úgy voltam, hogy minden óra szünetében bevonultam a sarokba, és megpróbáltam láthatatlan maradni. Vagy esetleg a WC-be. Gyakorlaton pl az öltözőig is elmentem, hogy ne lásson senki. Volt hogy be sem jártam, csak ültem a vasútállomás várójában magamban, és vártam hogy hazamenetel idejében távozzak. És ezek csak részletek.. Igen apró részletek a szánalmas életemből.. Sosem tudtam elmondani senkinek..

Annyira fáj a magány.. Voltam már szerelmes párszor.. De mindig meg kellett szakadni a szívemnek.. (lehet csúfolódni, nekem már mindegy..)

Rengeteg rossz szokást átvettem apámtól, amit rühellek. A káromkodást pl.. Utálom magam érte..

De jó dolgokra soha senki nem tanított.. Bár mondhatnék még mást is.. De most hogy írok, csak az jár a fejemben, hogy jó lenne ha rámzuhanna egy repülő. De egy polóta nélküli, mert a pilótát is sajnálnám..

Elnézést mindenkitől, akitől elvettem az életkedvet is. Nem akartam! Ezt muszáj volt leírnom.. Legalább..



2019. okt. 24. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Az első lépést már megtetted: felismerted a problémákat, és részben a követendő utat is.

Külső? Azon lehet alakítani. Nem lesz egyszerű, persze. De nem lehetetlen.

Rossz szokások? Azok ellen is lehet tenni.

Nem tűnsz egy buta embernek. Az itteni tagok 90%-a nem tud így írni és fogalmazni. Ez már ellentmond annak, hogy semmit ne érnél, meg hogy semmit ne tudnál. Innen még simán fel lehet állni. 36 évesen még simán újra lehet kezdeni. Csak tedd rendbe magad, és próbáld meg nem azt sulykolni, amivel mások becsmérelnek, hanem azt, hogy egy értékes ember vagy, és kár lenne, ha a semmibe vesznél.

Végül egy "titok": az önbizalom nagyon sokat tud dobni a párkapcsolati kilátásaidon. Nem kell persze a másik végletbe esni, de vonzóbb a nőknek az, aki ki van békülve magával, mintsem az, aki nullának tartja magát.

2019. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A problémád nem egyedi. Az elmagányosodás népbetegség lett. Javaslom neked, hogy látogass el a most következő Mondoconra. (Keress rá, két hét múlva lesz)


Mivel ott szokássá vált az "ingyen ölelés" táblákkal való ölelés osztás, sokan csinálják. Sokakon látszik hogy bár ők kínálják, nekik kell jobban.


Sokféle ember fordul meg ezen a rendezvényen. Vannak olyanok, akik hasonló sikertelenségek, magány, szegyenérzet miatt beletemetkeztek az anime/sci-fi/fantasy/gamer világba. Az előbb felsorolt témák köré szerveződik ez a rendezvèny. Akik csak ezekben lelnek örömet, máshol nem is találnak beszélgető társaságot. Nekik egy mondocon sajnos már a karácsonnyal ér fel.

2019. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Semmit mondó Szabó Péter közhelyeit hallhattuk #1-estől.
2019. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
1# Na és lettél már sikeres Szabó Pétertől? Vagy szereztél egy kis egót és álomvilágban élsz hogy rád irigy mindenki? Szép. Javasolom hogy te is add el magadat egy cégnek hogy hajléktalan voltál,azelőtt meg börtöntöltelék és hogy öngyilkos akartál lenni egy tetőn majd egy belső hang! Azt mondta hogy most mutasd meg hogy mit tudsz! Add el magadat egy cégnek! És használd ki az emberek bizalmát!
2019. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez tényleg lúzerség, mert egy üres ölelés a legrosszabb. A szeretettel teli ölelés, mikor a másik közben szorít, simogatja a fejed, nem akar elengedni, az igen.
2019. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én is azt tudom mondani neked, mint a második, hogy látogass el a MondoCon-ra.

Én is majdnem 20 barátommal leszünk kint.

Nagyon jó szokott lenni, még ha nem is vagy egyik kategória rajongója se azok közül amik ott jelen vannak.


Ja és aki fikázza az első kommentelőt és vele együtt Szabó Pétert, annak azt üzenem, hogy nyellyen le egy kaktuszt, és utánna szüljön meg egy sünt.


Mert én személyesen ismerem Szabó Pétert, egy nagyon jó ember, és amiket mond teljésen igaz.


És kedves Kérdező, miért ne lennél fontos az életben?

A fikázó embereken kívül, még ha nem is a világ legtöbb emberének, de annak aki pozitív válaszokat írt és írni fog ide, igen is fontos vagy!


Ha gondolod írj nekem privát ban nyugodtan. Szívesen beszélgetek.

2019. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os, persze hogy "jó ember", hiszen azt mondja, amit hallani akarsz. Nincsen semmilyen végzettsége, nem tudja, hogy mi jó neked.


Csak a sok birka nem látja, hogy ugyan azt csinálják ezek a motivációs előadók, mint a tv-s "jósok", csak modern, eladhatóbb stílusban.


Komolyan azt hiszed, hogy a profit orientált kapitalizmusban az a jó ember, aki nyilvánosság előtt játssza a szentet? Ezek a legnagyobb képmutatók.


Jöhetsz azzal, hogy kamera előtt is jótékonykodik, de minden vagyona reménytelen emberekbe táplált hamis reményekből van. Persze egy fokkal még mindig jobb ez, mintha előtte megölt volna valakit, aztán kirabolta volna az illetőt és annak a pénzéből jótékonykodna (ezt gondolom már nem sorolnád a "jó" kategóriába).


Igazából hiba próbálnám megmagyarázni, legalább olyan elvakultak a Szabó Péter fanok, mint a Jehova tanúi vagy laposföld, chemtrail hívők.

2019. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
#6 Olvass utána a nárcisztikus személyiségzavarnak. Pont az a lényege hogy manipuláljon és csodáld az egóját. Azért hiszed jó embernek mert a környezetével ezt akarja elhitetni. Te pedig naív vagy mivel elhiszed a hazugságait. Hát tedd így. Menj a sok birka után. Nyugodtan ki használhat téged ahogyan azt a 10 millió embert is.
2019. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz el edzeni? Jót tenne az önbizalmadnak a fejlődés. A leírásod alapján van időd is rá.
2019. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem ölelhetsz. Ugyanúgy érzem most magamat, ahogy te.
2019. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!