Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember könyörtelen, rosszindulatú nők sokaságát találhatja meg, ha párt keres?

Figyelt kérdés

Azok a nőknek, akiknek szerényebb testi adottságaik vannak, máshogy állnak hozzá az emberekhez. Vagyis ezen típusban, finoman fogalmazva, ezerszer több olyan lehetőség akad, aki normálisan áll hozzá az emberekhez.

Mert egyébként! Taszítja a női nemet az a figura, akinek komoly a természete. Az meg aztán végképp felejtős, hogy innentől kezdve egyáltalán lefeküdjenek így az emberrel.


Innentől kezdve azok a reális kívánalmak, hogy akár szándékkal, a szex előkészítéshez riszálja a fenekét a női nem tagja, az is esélytelen. Nagy igénynek mondják,

hogy pár száz forintos legolcsóbb fehérneműben kér mozgást az ember. Ez is taszítja őket. Ez is akkora probléma, hogy szintén megbélyegzik miatta a férfi tagokat, pedig ha valóban tetszik egy a nőnek a férfi, akkor ez miért nem teljesíthető? Négy fal között ki látja?


Ez már ciklusokon keresztül veszett ügy. Veszett fejsze nyele. Több ízben is. Először is: Taszítja a női nemet a pénzhiány és a komoly természetű férfiak. Ránéznek a férfi arcára, szó nélkül!!!, észlelik, hogy gondterhelt stb. Már kivan iktatva az egyenletből."

De ide a rozsdás bököt", még ha sikerül is egy férfinek eljutni addig, hogy nem taszítják el és működik a randi, akkor is fényévekre van a szex. Arról nem is beszélve, hogy szintén női nemes kizáró bélyegző van a kívánalmakra, ilyen kérésekre.


Még ezt is mondják: Menj prostihoz! Költöi kérdés: Miért mennék vagy menne bárki? Azért , hogy kiégett, órát figyelő, esetre nézve rosszindulatú lehúzó emberrel legyek/legyünk együtt mi férfiak?


Persze vannak jó sztorik, nagy élmények ebből is. De azt is ki kell fogni, hogy minden téren jó legyen.

Érdekes módon merem állítani, egy kigyúrt bűnözőnek fele ennyi gondja nincsen, mint egy tisztességes munkás embernek. Ha az ember nem sztár, nincsen teli pénzzel, nem jár társaságba, akkor bukik az egész örömtörténete, ami bármilyen módon a női nemhez vezet.


Itt már komoly elejében lévő gondok vannak. És sajnos benne van az életben, hogy vannak helyek és helyzetek, amiben ha ideig óráig is, de probléma mentesen(nagy hangsúly van ezen), nem hisztiznek a nők! Mert tetszik nekik a figura, együtt vannak vele és ennyi.


De bizonyos területek ez annyira ritka, hogy nincs is.

Nagyon érdekesnek találom azokat az embereket is, akik pesszimizmusnak találják ezeket a dolgokat. Mert csupán azért mert a például: A szép arcú, szép bőrű, jó fenekű Fanni magától veszi fel a tangát és tetszeleg benne a párjának, annak lehet hogy ez a sorsa! Megvan írva, hogy jár neki a boldogság, amiből kifolyólag már tizenévesen jól érzi magát.


De mint ahogy említettem, vannak , akiknek ez nem jön össze és sikerül a lehető legnagyobb poklok poklát átélni, ami a női nemmel áll összefüggésben.És ezt nem értik, meg, hogy ez a valóság.


Az a legdurvább, amikor az a férfi, aki egyébként ízig vérig tud kommunikálni a nőkkel, az olyat kap, aki a tenyeréből eszik, tiszteli és nincs gondja vele. Aki nem tud annyira, mert inkább nagy a komolysága, annak meg problémás nők kerülnek az útjába.


Meg az, "hogy ismerjük meg egymást, meg nem fekszem le veled! stb. De érdekes a másik oldalon, ilyen gondok nincsenek, mert simán ment minden a egyes férfiaknak.


2019. aug. 22. 16:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Kár hogy bezárt az OPNI.
2019. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Lehet így szellemeskedni. De ebből is látszik, hogy se nőként, se férfiként nem látod a rendszert.
2019. aug. 22. 17:05
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Jársz pszichiáterhez? Szeded rendesen a gyógyszert? Kellene. Egyébként súlyos téveszméid vannak. Tudsz róla?
2019. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Oda nem kell járni, azt nem kell szedni:)

Ezek nem téveszmék, csak sajnos te nem látsz a pályán, de persze valahol, azért érzed az igazságot. Ami fáj és ilyen kijelentésekkel próbálod felhívni magadra a figyelmet.


Nekem egyetlen igazi problémám van, nem tudom elfogadni, hogy a ezen típusok a külsőségek biztosítása nélkül nem működnek boldog kapcsolatban. El kellene fogadnom és beállni a sorba azon férfiak mellé, akik szintén tudják mindezt. Vagyis össsze kellene jönnöm egy ronda nővel ,mert az nem válogat, nincsenek igényei. De ez nem én vagyok. Így marad a magány, mert önmagamért, nem kaphatok olyan nőt, amilyet akarok.

Nehéz felfogni?

2019. aug. 22. 17:14
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Miért zavar ha a bombanő válogat amikor te is? Őket nevezed felszínesnek amikor igazából te vagy a felszínes. Egy ronda nő miért nem jó? Mesélj. Mi a jó egy pénzéhes nőben? Innen látszik hogy csak provokálni akarsz te,nem nőt. Ami meg még undorítóbb hogy a ronda nőket lenézed. Te meg is érdemled hogy egyedül maradj. És nem. Nem gondolom hogy ez az igazság. Azt gondolom hogy vannak ilyen típusú nők rondába és szépbe is és nem mindegyik ilyen. Ne általánosíts. NEM MINDEGYIK! felfogod az eszeddel? Ja neked nincs is olyan. Na bújj vissza anyukádba. Pá.
2019. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Ebben nincsen felszínesség. Csak próbálok azon kialakult, elnyomó rendszer ellen küzdeni, ami 30 évvel ezelőtt még nem sújtotta a férfiakat. Ahol a gyönyörű nőknek is voltak egészséges értékrendjei és tudata.

Nem nézem le a ronda nőket. Csupán magam sem vagyok ronda, ezért nem tudom elfogadni, hogy magamhoz illőnek, miért nem kapok "legalább egy viszonylag jó nőt"?

Mesélj! Az általad nevezett "bombanő" miért nem fogad el engem, vagy bárkit akinek a normális kinézete mellett nem tud állandóan utazni, költekezni? Miért a pénzes fószer kell neki? Ugyanezzel az erővel.


Ne bennem keresd a hibát, hanem abban a típusban, aki ezt kialakítja.

2019. aug. 22. 17:26
 7/36 A kérdező kommentje:
Ez az általánosítás iránti ellenszenvet pedig hagyjuk. Mert sajnos a gonosszal szemben, már az olyan kevés, "ha van is, már nem létezik". nem bír relevanciával. "Ennyi nőböl, " már ki kellett volna alakulna valamilyen élménynek, ha nem lenne igazam. Neked az a bajod, hogy nem érsz fel "annak a nőknek a szintjére", így persze, hogy bosszant, hogy "te nem vagy benne az egyenletbe". Csak ezekről a dolgokról nem beszélsz.
2019. aug. 22. 17:34
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek és ismertem jó nőket akik nem a pénzre hajtottak/hajtanak. De a gondolkodásoddal van még mindig a probléma. Szerintem azért nem kellessz nekik mert buta vagy. De tényleg. Ez az igazság. Ezért nem kellessz neki. Elhajtod őket ezzel. Bár téged még egy ronda is elhajtana.
2019. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha bosszantana akkor egyet értenék veled. Csak sajnos az ilyen típusokat magasról letojom. Nem ezekre koncentrálok így nem is bosszant. Szép nőből is van normális ahogyan rondából is. Csak az a baj hogy te ezekre koncentrálsz. Csak nem értem minek?
2019. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
A téveszméidre szedsz valamit? Kezelteted magad? Leírásod alapján súlyos gondokkal küzdesz. Ha eddig nem tetted, keress fel egy szakembert
2019. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!