Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennek a projektnek lenne...

Ennek a projektnek lenne valami értelme?

Figyelt kérdés

Nos, támadt egy olyan ötletem, hogy készítenék egy Facebook oldalt ami magányos emberek számára lenne, vagy csupán olyanoknak akik unatkoznak és szeretnének valakivel beszélgetni.


Annyi lenne, hogy bárki ráírhatna az oldalra és őt az egyik oldal szerkesztő fogadná és csak beszélgetnének. És pl. ha lenne pl. 2000 követő az oldalon akkor lenne 25-50 ilyen szerkesztő (most csak mondtam egy számot) akik ezzel foglalkoznának önkéntes alapon.


És nyilván úgy lenne, hogy ha valaki elkezdett egy beszélgetést az egyik szerkesztővel, akkor más szerkesztő nem folytathatja vele stb..


Szerintetek ennek lenne értelme? És ha igen lenne köztetek olyan aki ezt támogatná, csatlakozná? Mert nekem van sok szabadidőm és gondoltam jó lenne egy ilyet megvalósítani, csak egyedül nehéz lenne.



2019. nov. 3. 19:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ez nem csoport lenne hanem facebook oldal.. Es mashogy mukodne mint emlitettem
2019. nov. 3. 21:13
 12/12 hazzard válasza:
Nekem tetszik az otlet, ird le privibe az elerhetoseged
2019. dec. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!