Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs olyan szolgáltatás...

Miért nincs olyan szolgáltatás hogy barátnőt lehet bérelni elérhető áron?

Figyelt kérdés
A bérleti díjnak egy részét a szolgáltatást igénybe vevő férfi állná,a másik részét az állam.Így az alacsony jövedelműek is bérelhetnének barátnőt reális áron.Pl.napi 2000 forintért.Ebben természetesen benne lenne a szex is.De a lány természetesen többet keresne naponta,csak az államtól kapná a pénz nagyobb részét.Csak annyi lenne a dolga,hogy csináljon úgy,mintha a férfi barátnője lenne.Ez végül is munkahelyteremtés is lenne.
2019. nov. 4. 00:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem új szakma. A legősibb mesterség.

És annyi prosti nem is lenne, hogy ekkora igényt kielégítsenek.

Azt sem értem, hogy mitől lendülne föl a gazdaság? Maximum az óvszergyártás.

2019. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
És az mégis miért lenne jó, ha több gyerek születne? Már így is baromi nagy probléma a túlnépesedés, semmi szükség nincs arra, hogy még ezt is tovább fokozzuk. Közel nyolc milliárd ember él a földön, úgyhogy inkább azért kéne tenni, hogy ez a probléma megoldódjon valamennyire. De egyébként szerintem nincs semmi gond azzal, hogy a magadfajta lúzereknek nem jut nő, mert nem is érdemlitek meg, hogy legyen. Remélem a hozzád hasonló magányos f***fejek egyedül fogják leélni az életüket.
2019. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%

Tökmindegy ki állja a számlát, ha nem saját elhatározásából, szimpátia alapján teszi valaki csak a pénzért akkor azt úgy hívják prostitúció.

Csak úgy tippként: ne kezeld a nőket tárgyként, ne azt nézd hogy neked mi járna, hanem hogy te mit teszel érte.

2019. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13-as a lúzereknek is jár a boldogság.Ők is ugyanolyan emberek mint bárki más.
2019. nov. 4. 01:56
 15/31 A kérdező kommentje:
#14-es senki nem kényszerítené a lányokat hogy ezt a foglalkozást válasszák.Azoknak a lányoknak akik szeretik a szexet és a férfiakat ez egy jó munkalehetőség lenne.
2019. nov. 4. 01:59
 16/31 anonim ***** válasza:
95%

Én meg ezt a részét nem értem


“Goldmund 73 attól lendülne fel,hogy azok a lúzerek ahogy fogalmaztál kikupálódnának,valakinek érezhetnék magukat és könnyebben csajoznának.”


De miért is? Hogy tanulnál meg ettol igazi not szerezni es megtartani?

Miert lenne attol tobb onbizalmad hogy letudsz fizetni valakit hogy veled legyen?

Hogy gondolod hogy utana kepes lennel egy valodi kapcsolatra ahol a lány egy partner es nem egy bolti cikk szerepet kepezi?


Ezert utalom az inceleket. Hangyanyi logika sincs a gondolkodás módotokban


És a másik hogy megint mi vagyunk a tárgyak,a megvehetok. A szegeny maganyos ferfiaknak

A maganyos nők termeszetesen eszetekbe se jutnak akik pont a magatokfajta targyiasito himsoviniszta farok jános miatt van egyedul

2019. nov. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem is tudtam hogy az agysorvadás ilyen súlyos előrehaladtával is tudnak a betegek többé-kevésbé értelmesen fogalmazni, és használni olyan eszközöket, mint a számítógép/telefon billentyűzete.


Te valami orvosi csoda lehetsz, kérdező, viszont 24 órás felügyeletre ettől még nyilvánvalóan szükséged van.

2019. nov. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Most nem fejtem ki a véleményemet, a többiek már megtették. Annyit azért hozzátennék, hogy az árakkal köszönőviszonyban sem vagy. Tehát te fizetnél 2000-t, az állam meg állja a többit? Mert Pesten egy prosti elkér 20-25 ezret, és nem egy napra, hanem egy órára. És ezért még úgy sem kell csinálnia, mintha a barátnőd lenne.
2019. nov. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad még ez sem segítene. xd
2019. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy nincs pénzed, meg magányos vagy, na de qrvát az államtól?

Te 2000et lennél hajlandó fizetni, de mennyit adjon az állam? Egy útszéli 2000 ért rád se néz, a többi 8-10 ezret meg fizessem én az adómból? Hol élsz te?

A másik, hogy abban a kapcsolatban nem lennél se boldog, se önbizalmad nem lenne több. Szóval semmi értelme nem lenne.

Már bocs, de nem az állam feladata segíteni a lúzereken. Valahol ez is egy természetes kiválasztás.

2019. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!