Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz hogy utoljára már csak...

Igaz hogy utoljára már csak egyetemen lehet találni (igazi) barátokat, onnantól mindenkit csak a pénz, érdekes és önmaga érdekéből barátkozik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gimiben.
2019. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem már az egyetemen sem lehet.
2019. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól függ, milyen környezetben mozogsz.
2019. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Már az egyetemen sem. Középiskolában szerintem.
2019. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Ha te nem vagy érdek ember, valószínüleg ezt észre veszed felnőttként másokban is azt, hogy ha azok vagy nem azok és gondolom leszel annyira logikus önmagaddal szemben hogy a magadfajtád társaságát keresed és nem azokét kik láthatóan másnak élnek.


Erre az állításodre ezer példát tudnék mondani, persze az érdek barátságokra is. De ki nem hülyíti magát és tanul önismeretet, tud majd helyesen lavírozni az életben. Akit meg átvernek stb, annak úgy tűnik van még mit tanulnia... Kb ennyi röviden.

Ergo nem kell beszarni az élettől, csak ne hordj szemellenzőt és ne hülyítsd magad pl tévével, politikával és egyéb olyan dologgal ami pont arra jó, hogy klippes agyu birka legyél.


Ilyen egyszerű a recept. Persze a birkákkal sincs baj. Nagyon cukik. ;)

2019. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Egyetemen még mindenki tök rendes, de amint végeztek kivétel nélkül mindenki átmegy pénzéhes, önző $3ggfejbe.

Remélem érzed az iróniát.

2019. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nagyon nagy butaság.

Sőt, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam: összesen egy barátságom maradt meg a felsőoktatásból, a többi csak addig volt barát, ameddig potenciális segítséget jelentettem a tanulmányaiban.

2019. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!