Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Igaz hogy utoljára már csak egyetemen lehet találni (igazi) barátokat, onnantól mindenkit csak a pénz, érdekes és önmaga érdekéből barátkozik?

nov. 9. 11:42  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem gimiben.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont nov. 9. 11:45 Privát üzenet
Szerintem már az egyetemen sem lehet.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont nov. 9. 11:47 Privát üzenet
Nem. Attól függ, milyen környezetben mozogsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont nov. 9. 11:50 Privát üzenet
Már az egyetemen sem. Középiskolában szerintem.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont nov. 9. 12:33 Privát üzenet

Ez nem igaz. Ha te nem vagy érdek ember, valószínüleg ezt észre veszed felnőttként másokban is azt, hogy ha azok vagy nem azok és gondolom leszel annyira logikus önmagaddal szemben hogy a magadfajtád társaságát keresed és nem azokét kik láthatóan másnak élnek.

Erre az állításodre ezer példát tudnék mondani, persze az érdek barátságokra is. De ki nem hülyíti magát és tanul önismeretet, tud majd helyesen lavírozni az életben. Akit meg átvernek stb, annak úgy tűnik van még mit tanulnia... Kb ennyi röviden.

Ergo nem kell beszarni az élettől, csak ne hordj szemellenzőt és ne hülyítsd magad pl tévével, politikával és egyéb olyan dologgal ami pont arra jó, hogy klippes agyu birka legyél.

Ilyen egyszerű a recept. Persze a birkákkal sincs baj. Nagyon cukik. ;)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont nov. 9. 13:52 Privát üzenet

Persze. Egyetemen még mindenki tök rendes, de amint végeztek kivétel nélkül mindenki átmegy pénzéhes, önző $3ggfejbe.

Remélem érzed az iróniát.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont nov. 9. 16:27 Privát üzenet
Simon Belmont nevű felhasználó válasza:

Ne haragudj, de ez nagyon nagy butaság.

Sőt, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam: összesen egy barátságom maradt meg a felsőoktatásból, a többi csak addig volt barát, ameddig potenciális segítséget jelentettem a tanulmányaiban.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont nov. 10. 23:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet (interneten) magányos, ismerkedni akaró és egyben érdekes, értelmes, intelligens, intellektuális emberekkel beszélgetni?
Mi az, hogy tudni kell kommunikálni a nőkkel? Ők tudnak kommunikálni a férfiakkal? Csakmert a kapcsokati kudarcokhoz 2 ember kell. Érdekes ugye?
Hogyan nyissak az ember felé? Nem vagyok érdekes ember észre se vesznek! Szinte minden napomat egyedül töltöm! Nem vagyok társasági ember! Miért tünik lehetetlen dolognak számomra hogy változzak?
Mi történik velem, mi ez az érdekes állapot?
Most ez mennyire érdekes és igazságos?
Könnyen van az, aki ráér választani párt magának és már nem is érdekes a számára, mert kap belőle ezret. Nyugodtan elbohóckodik mert tudja hogy kelletős. De mi van a többi...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!