Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan, aki itallal...

Van itt még olyan, aki itallal kezdi a reggelt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 07:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
27 éve absztinens vagyok. Azelőtt volt idő, amikor megtettem.
2019. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 benboglar ***** válasza:
62%
Nem azt kérdezte, hogy alkohollal !! Minden más folyadék is ital, legyen az kávé-tea- vagy ásványvíz !!!
2019. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

Reggel hatkor egy stampedli házi pálinka

így önnek nem a patika lesz az orvosa...


És tényleg. Vírusok is sokkal jobban elkerülik az embert, fittebb és egészségesebb lesz, a munkabírás is nagyobb.

Az öregek még tudták, hogy nem patikai mérgeket kell enni a hosszú élethez.

2019. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

10. Neked elmentek otthonról?

Utolsó marhaságokat írsz. Semmi köze az alkoholnak a vírusöléshez. A legrosszabb fertőtlenítő!

Én tejeskávéval indítok. Ha nem vagyok álmos gyümölcsteával. Egyszer rettenetesen fájt a torkom akkor ittam 4 cent mezespalinkát reggel. Mire beértem dolgozni olyan almos lettem tőle, hogy kínkeserves volt vegigcsinálni a napot.

2019. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
10. Attól hogy valaki maganyos még nem kötelező alkoholistának lenni. Sosem értettem ittasan hogy lehet dolgozni? Már 1 pohár sör után képtelen lennék figyelni normálisan barmire is. Mikor megy ki a hatása meg álmosit kegyetlenül. Nem jobb frissnek és egeszségesnek lenni?
2019. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

10:

1. Nem azt kérdezte, hogy alkoholos itallal kezdi-e, hanem hogy itallal.

2. Nyilván ettől még értettük, de miért ne lehetne vidáman kezelni a kérdést?

3. Miért kellene megerősítést adni a kérdezőnek, hogy tesó, én is madzaggal kezdek reggel, és ez teljesen rendben van?

4. Ha így is megy munkába, akkor bizony ne állítsuk már be áldozatnak, hanem munkától függően a munkatársai, esetleg a cég megrendelői, ügyfelei azok, akiket ezzel veszélyeztet. Vagy te szívesen dolgoznál mondjuk egy gyárban vagy egy építkezésnél egy ittas gépkezelővel, beülnél egy ittas taxishoz, beköltöznél egy ittaa kőműves építette házba, stb., stb.?

2019. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. Nem a cégem miatt szeretnék friss és üde lenni hanem magam miatt! Mert úgy érzem jobban magam. Nem mellesleg olyan szakmát választottam ami a hobbim. Tehát szabadidőmben is szívesen csinálom. Munkahely nem egyenlő a kötelrző szrnvedéssel. Javaslom tanulj valami olyat amit szívesen csinálnál. Ha csak inni szeretsz menj elborásznak vagy bórkóstolónak stb. Mindenre van megoldás. Sajnos az ivással nem a munkahelyeddel szúrsz ki hanem saját magaddal. Nálunk egyébként szonda is van. Aki gyanús azzal megfujatják és másnap nincs állásod és nem lesz miből italt venni.
2019. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kávézok. Alkoholt nem. Az alkoholizmus nem vezet jóra.
2019. nov. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17:

16-os vagyok. Ezt biztosan nekem akartad írni?

2019. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ásványvíz felkeléskor aztán tea reggelihez.
2019. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!