Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kerülted már irigységből más...

Kerülted már irigységből más társaságát, mert a másik túl jó volt valamiben?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy egy egyébként rendes embert azért elkerültél vagy azért nem szimpatizáltál vele, mert az illető nem volt veled egy szinten? Mert sikeresebb, gazdagabb, tanultabb, szebb/jóképűbb vagy bármiben jobb volt nálad és ez zavart, kevesebbnek érezted magad? Volt, hogy ezért inkább nem fűzted szorosabbra vele a kapcsolatot, pedig ő szerette volna, ha barátok lesztek? Ha igen, hogy viselkedtél ilyenkor az illetővel? Mit gondoltál az illetőről?
2019. nov. 23. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ráasásul egy barátomat...Rosszul is éreztem magam, hogy ekkora s z a r vagyok, de folyton eszembejuttatta a nyomorúságomat, ami megint nem pálya :/ :D
2019. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm húgának a férjét kerülöm. Ő magas, sportos, jóképű, gazdag, sikeres. Szép házuk van, 2 új autó áll a garázsban. Szóval mellette egy totál lúzer vagyok és a beszélgetések alatt is érzem hogy buta vagyok hozzá képest. Ezért kerülöm. Ha kötelező ünnepség van náluk, mindig úgy ülök hogy minél messzebb legyen tőlem. Vagy mással beszélgetek inkább.
2019. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!