Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha felfestenétek a szerelmetek...

Ha felfestenétek a szerelmeteknek nagy piros betűkkel valahová azt hogy LOVE, akkor odaírnátok mellé a nevét?

Figyelt kérdés
A lányt mindenki ismeri a környéken, tehát ha odaírnám a nevét egyből tudná mindenki kiről van szó és azt is tudnák ki festette a feliratot, mert kb. már mindenki sejti, hogy szeretjük egymást. Ha viszont nem írom ki nem fogja tudni biztosan, hogy a művészi alkotás az Ő megörvendeztetésére készült. Minden arrajáró lány azt fogja hinni neki lett kiírva.
2019. nov. 29. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy piros szív, és benne egy dátum, vagy a neve kezdő betűje nem lenne jobb? Személyesebb valamivel. :)
2019. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rongálod vele a köztulajdont vagy valaki tulajdonát? Mert ha igen, akkor bőven sok a LOVE! Ha kész, fényképezd le és küld el neki.
2019. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Adom az elsőt. Viszont ha valaki miattam rongálna, nem tekinteném művészi alkotásnak, főleg nem egy ilyen elcsépelt angol szót. Találj ki valamit, de ezt vesd el mert hülyeség.
2019. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz ötlet. Maximum zavarba hoznád vele.

Ha szerelmes vagy bele akkor mond meg NEKI, nem az egész környéknek és főleg ne a lány akarata ellenére.

2019. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

371. § (1) Aki idegen vagyontárgy megsemmisítésével vagy megrongálásával kárt okoz, rongálást követ el.


(2) A büntetés vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztés, ha


a) a rongálás kisebb kárt okoz, vagy


b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó rongálást


ba) falfirka elhelyezésével vagy


bb) bűnszövetségben


követik el.

2019. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Kedvesek vagytok! Ah, de ez olyan romantikus... Eredetileg franciául akartam, csak lehet angolul jobban értené a drága kiscsillag... És ha nem a rongálás a szándékom, hanem a feldíszítés? Feldíszítésért, kidekorálásért milyen büntetés jár? Kígyóverem? Egyébként abban hogy LOVE, benne van a nevének a kezdőbetűje, ez a szó is azzal a betűvel kezdődik. Egy szív, benne az első betű a LOVE szóból, utána pedig a többi betű... És az egész körbefuttatva virágokkal...
2019. nov. 29. 23:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Találós kérdés: mi a keresztneve a szerelmemnek ezek alapján? :-) :-D
2019. nov. 29. 23:10
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lajos
2019. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Válasz: kit érdekel mi a neve? :D nem romantikus egyáltalán, én nem tudnék örülni egy ilyennek, csak gáznak érezném. Pedig romantikus lány vagyok.
2019. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus? Inkább gagyi.
2019. nov. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!