Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ezen segíteni?

Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és az a problémám, hogy amikor zavarba jövök azonnal tűzvörös lesz az arcom és leblokkolok, és azt érzem, hogy mindenki röhög rajtam, vagy szánalmasnak néz. Emiatt utálok szerepelni, pedig nagyon szeretnék, csak tudom előre, hogy úgyis leég az arcom, és az ilyen pillanatokban nevetségessé válok, eluralkodik rajtam a pánik roham, és elakarok menekülni.

2014. szept. 3. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól be kell gyakorolni a szöveget, hogy magabiztosan állj ki az emberek elé. Ez az első lépés. Aztán először kisebb közönség előtt is el kell próbálni. És nem kell arra gondolni, hogy kinevetnek. Sokat kell gyakorolni. Fújni kell egyet előadás előtt.
2014. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az ember nem mindig bújhat a magabiztosság álarca mögé , egyszer úgy is fel kell fedni ezt a problémát, én most úgy próbálkoztam, hogy direkt elérem, hogy elvörösödjek, aztán amikor már teljesen piros vagyok akkor kezdek el beszélni, és közben az emberek szemébe nézek, csak ebben az a szörnyű, hogy közbe tudom magamról, hogy tiszta piros vagyok és aggaszt, hogy mit gondolnak a többiek.
2014. szept. 3. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, és ha fiúval beszélek is, akivel nem szoktam beszélni, vagy még sose láttam mindig zavarba jövök és elpirulok és nekem is ez van a szereplésnél is :/
2014. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!