Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha teljesen...

Mit tegyek, ha teljesen egyedül vagyok és már csak meghalni szeretnék?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 17:59
1 2
 11/17 Driizz válasza:
67%
Azért nincsennek barátaid, mert ilyen hülyeségekkel akarod felhívni magadra a figyelmet.
2019. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Karipapa01 válasza:
100%
Lehet hogy depressziós vagy. Vizsgáltasd ki magad.
2019. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Biztos nagyon nehéz most neked, de mindenképp kérj segítséget egy rokontól, baráttól, és/vagy egy hozzáértő személytől (orvos, pszichológus).

Hívd a 116-123-as telefonszámot, (ingyenes és 0-24 hívható) Vagy keresd fel az alábbi honlapot: [link]

2019. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kriszpo ***** válasza:
Ha valóban komoly a kérdés és nem csak szórakozásból lett feltéve, akkor egy jó pszichológus és mellette nagy türelem, bátorság és kitartás. Ezt így elsőre, feltéve hogy nem egy már kezelés alatt álló, antiszociális személyiség vagy.
2019. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is egyedűl vagyok, csak egyedűl érzem jól magam! És megbolondulok már mert a munkahelyemen meg el kell viselnem a sok (3) idiótát! alíg várom hogy hazaérjek, nyugodt csendes magányomba! itthon senki nem bánt!
2019. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én nem vagyok egyedül mégis azt szeretném, pedig gyönyörű életem volt pàr évvel ezelőttig, mint a filmekben, de megölték a lelkem, és anélkül létezni? Màr nem akarok. Kitépték a szivem gyökerestől. Semminek nincs màr értelme és ebből nem tudnak kilendíteni, pedig pszichológushoz is járok. Azt mondják idő kérdése... ilyen állapotban ki tud a múló időre gondolni??
2020. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Utazz el,bárhová onnét ahol most vagy,lehetöleg minnél messzebb.Fogadj örökbe egy kis állatot,törödj vele.
2020. jan. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!