Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi azt hogy az élet...

Más is érzi azt hogy az élet nem neki való?

Figyelt kérdés

Én most pont ezt érzem. Egy senkinek érzem magam nem vagyok sikeres a munkám depresszióssá tesz úgy érzem és már tényleg semmihez nincs kedvem üresnek érzem magam és magányosnak.

Csak szeretnék elaludni és többet fel se kelni.

Van esetleg valaki hasonló helyzetben? Ti mit csináltok hogy jobban érezzétek magatokat?

20L



2019. nov. 30. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Valami nyomozós filmet nézek.
2019. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
60%

Szerintem menj pszichológushoz, ő tud segíteni. Nekem segített.

Kitartást

2019. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Próbálok nem a jövőre gondolni, csak a pillanatnak élni és boldognak lenni.
2019. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

Könyvet olvasok, feladatokat találok ki hogy ne gondoljak folyamatosan múltban történt rossz dolgokra, stb.

Válthatsz munkahelyet is, újrakezdheted az életedet, ha ez nem jött be. Pszichológushoz is mehetsz segítségért.

2019. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Persze, sokszor így érzem én is. De inkább harcolok, és nem filózok ezen. Egy ellenségemnek sem szerzem meg azt az örömet, hogy padlón lássanak. Tűz ki célokat, amikről úgy gondolod örülnél nekik, és boldoggá tehetnének. Lehet nem sikerül, akkor tűzz ki másikat, de ne add fel soha. Szerezz energiát akár kis dolgokból is. Legyenek barátaid,akik támogatnak, elmondhatod nekik a bánatodat, félelmeidet. De elsősorban legyen egy párod, ha még nincsen. Egészen máshogy fogod látni a világot, ha valakinek te leszel a legfontosabb, és bármit megtenne érted.
2019. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezt érzem, de eddig semmi nem vált be hosszútávon. Általában zenét hallgatok, filmezek vagy rajzolok, ha nagyon kivan már a tököm mindennel, viszont ezek nem oldják meg véglegesen a problémáimat, csak enyhítik. A pszichológusom nagyon kedves, de nem igazán tapasztalok változást. Persze jó érzés, hogy valakivel őszintén beszélhetek az érzéseimről, de más hasznát nem igazán látom sajnos. Úgyhogy majd lesz, ami lesz, neked meg kitartást azért.
2019. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Szintén így vagyok.
2019. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére ez nem sokáig lesz így.

Tenni fogok valamit ami megoldás lesz az összes problémára és jobban leszek mert én máshová kerülök, amik a sírba kergetnek azok meg itt maradnak.

2019. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is. A magányt egy rákos sejtburjánzáshoz tudnám hasonlítani. Átszötte az egész életemet és agresszív "kezeléssel" sem tudok rajta változtatni. Szeretnék, de valahogyan nem vagyok barátnak sem többnek való, nem megy az ismerkedés semmilyen formában, az életben sem nem vagyok sikeres. Egyébként a családban tényleg van egy rákos beteg és látom, min megy keresztül. Én negyedét nem csinálnám annak amit ő, az én szenvedésem nem kell ilyen módon meghosszabbítani. Számtalanszor elképzelem ilyen esetben az élni akarásom, ha állna valaki mellettem, akiért érdemes élnem. Bár lenne tényleg kiért élnem!

Nem teszek semmit ellene, mert ahhoz túl buta vagyok. Ennyi idősen nem itt kellene tartanom, ez amit biztosan tudok, ám minden amit teszek, kudarcba fullad. 29/F

2019. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Üdv a való világban.

Sajnos én is szoktam ígyérezni,most is ez van velem de majd csak jobb lesz,valahogyan pozitív kell gondolkodni van amikor nehéz de muszáj.


Ti mit csináltok hogy jobban érezzétek magatokat?


Alszom egyet annak jótékony hatása van,sétálok, próbálom magamat le foglalni amivel csak lehet de ez szerinte nem a legjobb,csak alkalmi megoldás semmi más. Szerintem valamilyen lelki bajom lehet mint neked és még sok embernek,valahogyan ezt meg kéne oldani,magadba kell nézni és tanulmányozni kell saját magadat,vajon mi lehet a probléma? le kell ásni a gyökerekig mi váltsa ezt ki?

Ezekután meg kell oldani a problémát és végleg le kell zárni,ha ehhez orvos kell akkor az sem baj, de inkább most mint 10-20 év múlva.


21F

2019. dec. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!