Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég sok ember van egyedül és...

Elég sok ember van egyedül és vágyik társaságra az ötvenes korosztályból, itt Budapesten is, mégsem keresnek barátokat. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy felnőttként nagyon nehéz új barátságokat kötni, a barátságok mintha kezdenének teljesen kimenni a divatból.Mindenki a testi kapcsolatokat hajszolja, a nők élettársakat, a férfiak meg szexpartnert keresnek. Én majdnem egy éve próbálkozom itt az interneten, sikertelenül. Ha össze is jön valami ígéretes, néhány alkalom után elhal v agy úgy alakul, hogy mindig nekem kell keresni a másikat, ő soha nem ír rám és nem is hív fel. Pedig ötven éves korban vagy a felett már nem kell gyerekeket nevelni,lehetne kicsit több időt szánni a szellemi, lelki dolgokra is. De nem, a barátság, a barátkozás vágya szinte kihalt az emberekből. Miért?

#ismerkedés #magány #lelkitárs #felnőttkori barátság
2019. dec. 5. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!

Igenis egy idősebbnek is van szüksége társaságra, barátokra.

Attól hogy 'megöregedtünk' még nem kell elásni magunkat, vagy lassan kivonszolni testünket a temetőbe, azzal se legyen gondja senki másnak.

Szerintem csak az a titok hogy nyitottnak kellene lenni. Nem kell félni az újtól, nem minden a régi rossz tapasztalat.

Bármikor szembejöhet egy szimpatikus emberke, akár még tanulhatunk is tőle. Annyi de annyi mindenről lehet beszélgetni, lehet ak

nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ár közös program, kirándulás, színház vagy bármi. Esetleg eddig még nem próbált dolgok.
nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!