Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem mehet a társkeresés...

Miért nem mehet a társkeresés a társkereső oldalakon gördülékenyen? Főleg ha olyan társkereső oldalra regisztrálunk amin fizetni kell?

Figyelt kérdés
Az oktatás,az egészségügy és még sokminden más mellett a társkeresés is el van cseszve.Könnyebben el lehetne viselni egy szegény embernek,akinek nincs pénze magánklinikán megműttetni magát ha valami baja van,könnyebb lenne átvészelnie azt a 2-3 évet amíg várólistán van pl.egy sérvműtét miatt egy társsal.Ha már 2-3 évet kell várnunk egy műtétre,legalább ne egyedül tegyük.A szegény emberrel,ahogy megszokhattuk az elmúlt 30 évben mindig ki van cseszve.Ha az emberek úgy használnák a társkereső oldalakat,ahogy kellene akkor is rossz lenne a helyzet az országban,Akkor is szívnánk,de nem ennyire.Legalább a társkeresés lenne rendben ha már más nincs.
2019. dec. 7. 14:22
1 2
 11/16 he84 ***** válasza:
Hát nem haragudj kérdező, de a fizetésnek messze nincs köze ahhoz, hogy egy társkeresésen belül visszírunk-e valakinek, vagy sem. Elég rossz példa. Fizetni kötelező valamilyen módon és bankkártyával, utalva sokszor már könnyebb, ám társkeresésen belül nem kötelező visszaírni. Legalábbis akkor nem, ha a másik nem szimpi valamiért, legyen az a stílusa, még ha nem is akar rosszat, vagy bármi egyéb. A pénznél és a fizetésnél nincs olyan, hogy tetszik az, hogy fizetni kell, vagy sem, ott muszáj valamilyen módon fitetni. Ám ismerkedni, társat találni és választ követelni, nagyon elvárni nem lehet, nem illik. Persze ha valaki normálisan írt valóban nem durva stílussal, nem tolakodva és úgy nem kap választ a másiktól, akkor még talán érthető, ha néhány nap múlva egyszer rákérdezel, hogy miért nem ír, várod a válaszát és mondja el, hogy mi a baj, már hogy van valami baj. Ha ennek ellenére nem ír vissza, akkor nagy eséllyel vagy nem vagy neki valamiért mégse szimpi és fél visszaírni, megomdani mi baj (ebben az esetben gyáva és bunkó, avagy nagyon konfliktuskerülő, esetleg nem őszinte az illető), vagy nem ér rá. Mivel ez is esélyes, hogy nem ér rá, azért nem ír vissza, épp ezért várj türelemmel néhány hetet és ha a néhány héten belül se válaszol semmit se, akkor legvégső esetben másodszor is kérdezz rá, hogy miért nem ír, szeretnéd ha válaszolna és kérj elnézést, ha netán zavartad. Ha ezután se válaszol, akkor gyáva és bunkó, még ha nem is vagy neki szimpi, vagy túl elfoglalt még mindig, esetleg egyéb baj érte. Ezeket is mind érdemes számításba venned. De azt is el kell fogadnod, hogy nem ír vissza mindenki, elmondtam miért és néhány másik válaszoló is nagyjából már elmondta, értsd meg.
2019. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 he84 ***** válasza:
Ja és az, hogy szeretnél ismerkedni, az nem jogosít fel arra, hogy elvárd azt mindenkitől, hogy mindenképp minden esetben válaszoljon, főleg ha van oka a nemre. Na de előzőleg jobban le lett írva.
2019. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Barnabas333 ***** válasza:
77%
Megértem, hogy ki vagy akadva, de az emberiséggel, a modern társadalommal és az emberekkel van a gond alapból... 42F
2019. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
He84 én a 8-as válaszoló kommentjére reagáltam amikor azt írtam szüntessük meg a bankkártyás fizetést.Ő ugyanis azt mondta ismerkedjek személyesen és meg van oldva.
2019. dec. 7. 18:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján azért nem mennek a dolgok simán mert akik felregiznek még maguk se tudják pontosan mit akarnak. Tele vannak problémával amiről nem beszélnek a fotók és ha vissza is ír olyat hogy eldobod az agyad és akkor még nincs vége. Sokan vannak akik gyógyszernek használják amíg lábadozik a lelki és kórházi bajokból (lányok is) és van aki csak úgy insta mellett mutogatni. Csak egy saját példa hogy ráírtam egy szimpi aranyos lányra egy normálisabbnak ítélt társkeresőn. Sajnos távoli de összehoztuk volna a talit és komolyabbat is. Ment a chetelgetés rendesen fél, egy évig majd amikor elhatároztam hogy tali lesz és tudok menni a lány írja hogy nem húzatja tovább az agyam és elárulja hogy nyomi és tulajdonképpen nem kell neki férfi mert kioperálták betegség miatt. Hát, jobbulást neki.) Szóval ilyeneket lehet zömében függetleneket kifogni, vagy prostit.
2019. dec. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 he84 ***** válasza:
Oké kérdező, értem.
2019. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!