Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan társkereső ahova...

Van olyan társkereső ahova nem kell regisztrálni, lakóhely szerint lehet keresni stbstb?

Figyelt kérdés

Egy haveromnak próbálok segíteni (36éves bp-i) de nem találok egy normális társkeresőt se. Mivel csaj vagyok így a badoon hiába keresek rá Bp-i csajokra mert leszbik és biszexek jönnek be. :/

A többi oldalra meg regelni kell meg a legtöbb tök béna..

Próbáltam chatoldalt de az kb ki volt halva. :/

Olyan társkeresőt keresek ahol nem kell regisztrálni, be lehet állítani h csaj legyen, kort, lakhelyet és fényképpel és egyből lehessen üzenetet küldeni..



2014. dec. 30. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt regisztráció nélkül kereshetsz, és írhatsz is bárkinek.

2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de itt nem tudom beállítani hogy csak bp-i lányokat adjon ki..vagy ha igen akkor nem tudom hogy hol :S
2014. dec. 30. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd be inkább a barátnőidnek, minthogy társkeresőre regisztráltatod. Ott a pasiknak semmi esélyük!
2014. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De betudod állítani. A Megye/ország lehetőségnél van Budapest is, első lehetőség a megyék előtt!

Meg szerintem Pest megye se olyan nagy, hogy egy 36 éves pasi ne tudjon bárhova elmenni megyén belül, 30-40 km nem nagy táv. Ha ennyire nem képes, akkor neki nem is kell társ.

2014. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!