Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem az én világom a diszkók...

Nem az én világom a diszkók akkor hogyan szedjek fel nőt?

Figyelt kérdés

Van most egy buli itt vagy 35km-re kocsival mennék valami uv festékes retek és tömegnyomor valószínűleg.


Nincs kivel menjek haverjaim nincsenek.



Voltam már egy falunapi bulin vagy 1,5 éve ott sikerült felszednem egy csajt csak dobott a csendességem miatt....


Xar volt mert két hét alatt szerelmes lettem anno bele, több mint egy év kellett, hogy elfelejtsem.


Ja és nem nézek ki túl jól... gondolom szért nincs se Tinderen se badon jó kapásom


Menjek vagy ne?


25/F


2019. dec. 7. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj! Holnap vasárnap. Menj templomba, hátha ott nagyobb szerencséd lesz!
2019. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt vénqrvákon kívül senkik sincsenek. Egyedül döglök meg?
2019. dec. 7. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha fejjel mész a vályúnak és seggel esel bele, azzal sem leszel kisegítve. Gyakran a kevesebb több! Elhiszem, hogy tombolnak benned a hormonok, de ha esztelenül, nem kellő körültekintéssel választasz magadnak párt, arra jobban ráfázol, mint ha egy évig nélkülöznéd egy nő testközelségét!

Aki túl hosszúakat lép, az gyakrabban eshet nagyot! Próbálj meg egy kis türelmet, önuralmat erőltetni magadra, mert az nem a boldogság felé vezető út, hogy meghúzod az első nőt, aki engedi magát, aztán 600 évig fizeted egy olyan embernek a gyerektartást, akihez a későbbiekben esetleg semmilyen érzelmi szál sem fog kötni. A férfi nem csak attól férfi, hogy eggyel több "végtagja" van, hanem attól is, hogy uralni tudja az érzelmeit! Ha ennyi időd van arra, hogy a Gyakorikérdések"-re fel tudsz járni, akkor az interneten is körül tudsz nézni, hogy nincs-e a belátható közelségedben egy olyan szabad hölgy, akiben meglátsz valami fantáziát. Aztán jöhet az ismerkedés, - ha megfelel a hölgyemény! De ha kelletlenül türelmetlen vagy - úgy általában mindenkihez, - annak csak és kizárólag a vesztese lehetsz hosszútávon. SoXerencsét!

2019. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Utcán lehet próbálkozni.
2019. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utcán hogyan? Hmm
2019. dec. 8. 04:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Utcán hogyan? Hmm


Megtetszik valaki fogod és le szólítod,megkérdezed tőle mennyi az idő? Mi merre van? ha esetleg arra megy meg kérdezed vele tarthatsz e? Stb..

Egyébként szerintem sok hasznos dolog fent van az interneten is, keresgélj, hajrá.

2019. dec. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kinek ment 6#-os idáig?
2019. dec. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!