Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig lehet a magányt idegile...

Meddig lehet a magányt idegileg bírni? Rajtam kívül van olyan akinek nincsen senkije fiatalon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Méghogy fiatalon...

Van, akinek később sem, sőt sosem.

Nincs ilyen, hogy meddig lehet bírni.

Van, aki egész életében elviseli.

Más beleőrül.

De a legtöbben csak elfogadják és depressziósok, ami sokszor nem is látszik rajtuk.

2019. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve élek teljesen egyedül, magányosan. Úgy tippelem nagyjából 400-500 évig bírnám de addig úgyse fogok élni.
2019. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírni sokáig lehet, csak kérdéses milyen változásokon mész keresztül közben. Attól függ milyen a személyiséged, van aki az egyedüllét évei alatt összeszedi magát és jól felépített struktúrával tér vissza; van aki meg megállíthatatlanul lefelé csúszik a lejtőn, bárki bármit mond neki segítő szándékkal azt nem fogadja el és ez lmiatt egyre több salakot hány magára. Ha közben fejleszted magad, lépéseket teszel hogy valamivel több legyél az nagyon hasznos tud lenni, de ha önmarcangolásból áll az életed, az Neked sem meg a környezetednek sem jó semmire sem. Sok erőt kell gyűjteni, hogy ki tudj lépni belőle, de nem lehetetlen megcsinálni, ha összeszed magad akkor sikerülhet.
2019. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, nekem sincs senkim de én kimondottan örülök is ennek, valahogy nem vonz a társas élet, föleg amióta emberekkel dolgozom (vállalkozást indítottam) meggyűlöltem az embereket
2019. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37 vagyok, még bírom.
2019. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem magányos vagy,hanem az vagy AKI.
2019. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Az attól függ. Ha van mibe kapaszkodnod és van, ami képes legalább pillanatnyi örömöket okozni számodra, akkor leélhető így egy élet. Nem kell hozzá alkohol meg cigi vagy drogok, elég, ha van egy zene, amit nagyon szeretsz, vagy ha filmeket és sorozatokat nézel, vagy ha sétálsz és kocsikázol egyet a hajnali órákban, ha eszel egy jót valahol, vagy ha fotózol, esetleg elmész moziba megnézni egyedül egy filmet, vagy olvasol egy számodra érdekes könyvet és még sorolhatnám. Egyébként sokat segít a magány elviselésében, hogy kicsit jobban érezd magad, ha átgondolod a másik oldalt. A barátságok zöme lemorzsolódik, amikor az egyik félnek vagy nekünk párkapcsolata lesz. Nem minden barát, de a legtöbb. Az elején nyilván erre nem gondolnak a felek, (máskülönben nem jönnének össze) hogy idővel majd kiég a tűz a kapcsolatukból és besavanyodnak egymás mellett, ami szerintem szörnyűbb, mint a korábban felsorolt egyedül végezhető tevékenységek, csak az idővel romlott kapcsolatban a veszekedések és a megszokás kényelme miatti nem kilépéssel magadat és a másikat is megmérgezitek. Tisztelet a kivételnek. Remélem nem mondtam nagy baromságokat.
2019. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!