Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkit sem érdekel az, aki...

Senkit sem érdekel az, aki eltűnik?

Figyelt kérdés
A mondat a Tökéletes trükk c. filmből van, de lényegében így van a való életben is. Én kiestem a körforgásból, és ma már senki sem keres a régiek közül, a barátok szépen elfelejtettek, nem érdekel senkit sem a sorsom.

2019. dec. 14. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2019. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha valakinek tartozol.
2019. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anno olvastam valami olyat hogy sokan így vannak ezzel,ő azért nem keres mert te sem és ez így megy,keresd meg aztán nézd meg hogyan fogadj mérlegelj, töltsetek el időt közösen ezekután ő következik,te meg tetted az első lépést majd utána ő jön.

Ki kell próbálni azt lesz ami lesz, de ha csak várunk nem fog történni nagy valószínűséggel semmi sajnos.

2019. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Talán eltűnök hirtelen,

akár az erdőben a vadnyom.

Elpazaroltam mindenem,

amiről számot kéne adnom."

2019. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Az a helyzet, hogy már belefáradtam, hogy mindig én próbálom fenntartani a kapcsolatokat.

2019. dec. 14. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Megértelek, hasonlóan érzek. Nekem is tönkre mentek a kapcsolataim, és nem látom értelmét új emberek megismerésének...

Merre tűnnél el?

2019. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én úgy értem, most el vagyok tűnve.

Gimnázium után megpróbáltam fenntartani egy barátságot, de egyre nehezebben ment, az illetőt évek óta nem láttam, nem beszélünk, semmi, pedig nem volt összeveszés, egyszerűen elfelejtett és kész.

De ugyanez volt egyetem után is.

2019. dec. 14. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet
2019. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálok nagy ügyet a facebookos dolgokból, de jól szemlélteti a helyzetem, hogy legutóbb már csak mindössze egy, azaz egyetlen egy ember köszöntött fel a születésnapomon. De se a gimiből, se az egyetemről nem üzentek, és rosszul esik, hogy így elfelejtettek, mintha soha nem si lettem volna a világon.
2019. dec. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!