Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetnek ilyen érzéketlen...

Hogy lehetnek ilyen érzéketlen emberek akiket nem érdekel hogy megbántanak másokat?

Figyelt kérdés
Levelezek facebookon egy lánnyal.Vagy csak leveleztem.Az utolsó üzenetemre nem válaszolt pedig látta.Nem valami hülyeséget írtam neki hogy ne is reagáljon rá.Rendben van hogy fiú vagyok,de akkor is rosszul esik az ilyesmi.Gondolom őt nem érdekli hogy mit érzek.Mennyi bunkó ember van hihetetlen.
2019. ápr. 21. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már hozzászoktam,hogy kevés normális ember van.
2019. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lazy Lover ***** válasza:
41%
úgy hogy nincs lelkük
2019. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ismereltenül írtál rá?
2019. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És mégis mennyi idő telt el, mióta nem válaszol, de látta?
2019. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,de először még visszaírt most úgy látszik már nem vagyok neki érdekes.És akkor csodálkoznak ha az embernek nincs barátnője.Az alapvető dolgokat nem tartják be az emberek.
2019. ápr. 21. 19:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Pontosan nem írja ki a facebook hogy mikor látta de biztos hogy a mai nap folyamán.Én se voltam most fönt egész nap,most este láttam hogy látta az üzenetem.Ilyet idáig nem csinált hogy nem írt vissza.
2019. ápr. 21. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer _nyomatékosan_ megkérdezem. Mennyi idő telt el?

Mert ha rövid, akkor egy idióta vagy. Az ember megnézhet üzit és elgondolkodhat azon, mit is írna válaszul, közben pedig van saját, kézzel fogható élete is, azt is élnie kell valamikor. Lehet akar válaszolni, csak előbb megrágja. Vagy most épp nincs olyan hangulatban, hogy megfelelő választ adjon.

Én is szoktam a válaszadást egy-egy mélyebb hangvételű üzire kitolni. Mert szeretek fejben és lélekben ott lenni válaszadáskor, nem pedig csak összefosni 2 sort, hogy megnyugodjon a választ váró lelki világa.

Elég éretlennek tűnik innen a gondolkodásod.

2019. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ok, egyszerre írtunk.

Ettől független akkor is áll a dolog. Húsvét van. Megnézte, majd jön és válaszol, ha ideje, családja, miegymása engedi és lesz nyugodt ideje. Ez még nem bunkóság. Bunkóság az, ha majd 2-3 nap múlva ír vissza, vagy egyáltalán nem.

2019. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én ha már fölmegyek a facebookra válaszolok az üzenetekre.Ha a családommal vagyok nem facebookozom,sőt sokszor még a telefonom is kikapcsolom hogy ne zavarjanak.Ha valaki ír és nem válaszolok az tudja hogy azért van mert nem vagyok fönt.
2019. ápr. 21. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És mit vársz? Hogy az egész világ olyan legyen, mint te? Mi lenne ha lenyugodnál és megvárnád szépen, ahelyett hogy elhordod mindennek?

Bár őszintén szólva, lehet jobban is járna, ha leépítene.

2019. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!