Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem ertem mi tortenik velem....

Nem ertem mi tortenik velem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 eves fiu vagyok, meleg.


Az elet minden tajan remenytelennek latom magamat. Minden irant elvesztettem az erdeklodesemet, nem tudok semminek sem orulni, sem egyutt erezni massal, barmilyen szornyu dologrol is legyen szo. Elvagyok idegenedve az emberektol, nem tudok megbizni senkiben sem, felek megint hatba szurnak, kihasznalnak.

Az a baj, hogy ezek mellett meg szerelmes is vagyok (4 ev utan ujra) egy olyan emberbe, akibe nem kellene, mert semmi sem lehet. Nem tudom mi lesz velem, februarban koltozom orokre kulfoldre es nem tudom hogyan viszonyuljak ehhez az egeszhez, mar mennek is, de valahol meg nem, teljesen ossze vagyok zavarodva. Soha nem vallott ram, de mostanaban meg alkalmi talalkozokat szervezgetek magamnak, jol esik hogy arra a par orara van valakim.

Nem tudom mi van velem, bele vagyok faradva az egesz eletembe.



2019. dec. 16. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"felek megint hatba szurnak"

Nem hatba! popsiba!

2019. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző rendkívül értelmes..


Nem vagy egyedül az ilyen érzésekkel, más is szenved ezektől, valahogy találnod kell valamit ami érdekel téged. Onnantól kezdve hidd el az életed felfelé fog ívelni. 😁

2019. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!