Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lesz barátnőm ha sokat...

Hogy lesz barátnőm ha sokat panaszkodom és sokat sajnáltatom magam?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetek egy lánnyal általában 2 perc után már megemlítem neki hogy nekem milyen rossz hogy magányos vagyok,meg keveset keresek a munkahelyemen,engem otthon nem vár senki,ilyenekről beszélek egy lánynak.Ez nem szokott tetszeni nekik,viszont nekem ki kell beszélnem a problémáimat.De akkor hogy lesz így barátnőm?Sehogy?
2019. dec. 23. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tetszik nekik, mert nem tartják hitelesnek. Ha sírnál közben, akkor már tudnák, hogy nem kamuzol, megsajnálnának, és beléd szeretnének.
2019. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Punci kell vagy lelkisegély?
2019. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha sírnék lehet hogy még hamarabb leráznának😕
2019. dec. 23. 21:01
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es mind a kettő.Nő is kell,meg az is hogy valaki ápolja a lelkemet.
2019. dec. 23. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy hülye vagy..( senkit)
2019. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

"nekem milyen rossz hogy magányos vagyok,meg keveset keresek a munkahelyemen,engem otthon nem vár senki"

Ezzel tudatod a lánnyal, azért kell, hogy

- TE ne érezd egyedül magad és ha úgy van kedved, legyen kihez szólnod.

- terheled azzal, hogy nem tudsz magadon segíteni (munkahely) és tőle várod a lehetséges megoldást,

- legfőképp azért kell, hogy ha hazamész, várjon valaki.

Így nézve a dolgot az a természetes, hogy nem kellesz a lánynak.

Vulgárisan fogalmazva: miért is kellenél neki, ha csak mint lelki szemetesládádra van szükséged?

2019. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ne bantsatok már a kerdezőt!

Végre legalább valaki észreveszi hogy mennyire onsorsrontoan viselkedik


Kérdező!

Pszichológus kell neked

Annak kipanaszolod magad,megkonnyebulsz és magabiztosabban tudsz majd közeledni a lanyokhoz.

Ne terhelj senkit az a lényeg

Ne érezze úgy hogy tőle várod a megoldást mert ez nagy teher lenne bárkinek

2019. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én lényegében emiatt buktam el egy évekig tartó kapcsolatot. A volt barátnőm azt mondta, hogy neki egy férfira van szüksége, nem egy olyan fiúra aki úgy viselkedik mint egy 10 éves. Sajnos ez a helyzet, az ember semmit nem kap ingyen, ha egy kis lelkisegély kell egy férfinek fizesse meg a pszichológust mert a kutyát sem érdekli, hogy neked bajod van. Ennyi erővel szerintem már a szexért sem gáz fizetni, sőt ha marad még utána egy kis idő panaszkodhatsz a lánynak, úgyis muszáj végighallgatnia hisz kifizetted. A szeressük egymást jóban rosszban amíg a halál el nem választ vagy megszűnt vagy sosem létezett. A mostani világban csak azok a boldog párok akik tele vannak pénzzel és utazgatnak, hogy lehessen mutogatni az instán. Hányinger az egész.
2019. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Nagyjából a #8-asnak van igaza. A helyzet az, hogy a legtöbb nő negatívnak és férfiatlannak tartja, ha egy férfi bármivel kapcsolatban panaszkodik. Ha nem nyújtasz semmi extrát (pl. nem nézel ki nagyon jól), akkor lényegében a panaszkodással bukod is a randilehetőségeket. Ha tetszik, ha nem, első körben a legtöbb nő egy pozitív, szórakoztató személyiséget vár és nem egy lehúzó, negatívat.

Volt egy ismerkedős időszakom, amikor több dolgot kipróbáltam. Volt, hogy a lányokkal őszintén beszéltem, lelkizősen és ez azzal is járt, hogy elmondtam, mi nyomja a lelkem. Lényegében mondhatjuk, hogy panaszkodtam. Így egy lány sem jött össze. És volt, akiknek előadtam mindig a pozitívat, lelkeset, sikerest és bumm, simán belehetett őket húzni lazábbra vagy komolyabbra.

2019. dec. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatsz akkor sehogy se lesz barátnőd. Melyik nőnek kell egy panaszkodó hisztis kisfiú?

Marad a Marok Marcsi barátnőnek.

2019. dec. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!