Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen az amikor az embernek...

Milyen az amikor az embernek van valakije? Tényleg nincs jobb annál?

Figyelt kérdés
Nekem nincs tapasztalatom ezen a téren.Sosem jártam még senkivel,sosem volt barátnőm.Szoktam gondolkozni rajta hogy milyen lenne ha lenne barátnőm?Megváltoznék?Mindent megváltoztatna?Jobb lenne a közérzetem?Más ember lennék mint ami most vagyok?
2019. dec. 24. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát figyelj: Megcsalások,kihasználások,érdekből fűződő figyelem. Stb. Ha neked egy barátnő jelenti az életet akkor egy életképtelen nyomi vagy.
2019. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Én nem lettem más ember, mikor kapcsolatom lett. Lehet, hogy jobban éreznéd magad úgy általánosságban, de nekem az unokatestvérem nagyon megszívta egy energiavámpír, kontrollmániás és féltékenykedő csajjal. Minden kedvét elvette, folyton stresszelt.
2019. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
#2 Na ilyen nőket akarsz kérdező? Szinte az összes ilyen.
2019. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Vannak benne felejthetetlen, örökre megmarado,felemelö, meghato pillanatok, vagy mint a drog adrenalint ad függövé tesz akàr a sajàt kàrodra is mert akkora pluszt ad hozzàd hogy ugy erzed anelkül a katarzis nelkül elni sem tudsz, egyedül sivàr lenne

Mindehhez pontosan a homlokegyenes ellentéte IS ugyanugy tartozik. Màs pillantokban örökre emlekeidben marado kín es gyötrelem, leszivo, rombolo stressz, vagy akàr olyan szinten lesulyto hogy inkàbb meghalni akarnàl, mintsem egyedül èlni lemondani rola es elengedni.


Mivel àllandosàg nincs benne egy meghato pillanat is pillanat csupan, a kinzo rémàlom is csak addig tart, folyamatos lapozàs van benne mint egy könyvben, vagy kb hullamvasuton, soha nem tudhatod mikor lèp csal meg a masik, vagy epp te, garancira semmire nincs még sajàt magadra sem. Ez mellett neha egy egyesüli tervezhetö konstans élet joval biztonsagosabbnak nyugodtabbnak itélhetö meg azaz élhetöbbnek tünne, de valamiert az ember önmaga egyefül tars nelkül lassan az idök folyamàn valahogy elhervad mint egy viràg. Ezt mondjuk nem értem miert ilyen negativ leepitö erö a magàny.


Szoval ez olyan szerintem hogy vagy felülsz egy hullamvasutra es vallalod vele azt is hogy lehet repkedsz neha a füld felett az örömtöl, maskor meg a parnadban sirsz es elni sem akarsz, vagy csak nézed mint a vattacukrot a gyerekek hogy de jo lehet miközben valahol méreg is ugyanugy, olyannyira, amilyen szép es különleges.

2019. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne hallgass az 53%-os válaszolóra. Érződik minden válaszán, hogy azért ilyen megkeseredett, mert a kutyának sem kell. Te ne legyél ilyen :)
2019. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*egyedüli tervezhetö konstans
2019. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én azt mondom, hogy csak saját tapasztalat által fog kiderülni, hogy neked milyen lesz.

Én már 49 éves vagyok, és szingli már kb. 10 éve, mert nekem így jobb. Sok olyan kapcsolatom volt, ami az elején nagyon jó volt, aztán pár hónap, pár év után rossz lett. Eleinte sok mindent tolerál az ember, hajlandó kompromisszumokra, aztán egyre terhesebb, zavaróbb lesz minden, jönnek a viták, veszekedések, érzelmi zsarolások, megcsalás, játszmák, amikből én nem kérek.

Szingliként nem szól bele az életembe senki, oda megyek, ahova akarok, azt veszek, amit akarok, akkor rúgok be, amikor akarok, és akkor viszek ágyba valakit, amikor akarok, pókerezhetek a haverokkal, elmehetek egy egy hetes motoros túrára, stb.

Valaki szereti, ha van mellette valaki, nem érzi megterhelőnek a kötöttséget, valaki meg képtelen elviselni hosszabb távon.

2019. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon jó érzés ha van melleted egy stabil nő.


Itt nem ragaszkodásról beszélek, vagy arról hogy az élet enélkül élhetetlen és önállóan szörnyű létforma a létezés.


Csak kimondhatatlanul jó ha van valaki aki mindenben támogat és ott van mindig ha baj van.


Pl.: Nem rég volt műtétem és édesanyukám volt ott mellettem, ő vett ki szabadnapot hogy haza vihessen és foglalkozott velem. Persze barátnőm is sietett és egyből ott volt, kb 3-4 órát várt velem és szórakoztatott, úgy hogy neki másnap vizsgája volt és igazán tanulni kellett volna.


Ekkor elgondolkoztam, ha nem lenne barátnőm és esetleg édesanyukám sem lenne köztünk, akko senki sem lett volna ott.


Persze barátokat eltudok hívni, hogy ilyenkor segítsenek ki, de az nem ugyan az a szintű kapcsolat, támogatás.


(tudom ez nem tart örökké, de )

A bárhol bármikor szex leírhatatlan ha szereted a másikat és telejsen új szintet tudj elérni szexuálisan, mintha laza alkalmi kapcsolataid lennének vagy még az sem és csak időnként 1-1 éjszakára érezhetnéd magad jól egy vadidegennel Tinderről. (Annak is megvan a szépsége)


Van melletted valaki akivel előre tervezhetsz, akit bevonhatsz minden belsőséges dolgodba.


Vannak jó barátok, legjobb barátok stb..., de azok közül egyik sem megy ilyen szinten mélyre.


Meg persze családalapítás, közös utazások, közös programok amiket leginkább csak egy olyan emberrel tudsz élvezni akit szeretsz.



Olyan emberek is vannak akik élvezik a szingli életet, minden héten mással találkoznak és úgy teljesednek ki hogy mindig új emberekkel ismerkednek meg és csak addig vannak együtt amíg az ő életstílusok ezt megengedi.


Az is teljesen normális és vannak napok amikor nekem is hiányzik, hogy nem tudok legálisan flörtölni emberekkel vagy ahogy elkezd a beszélgetés picit olyan irányba hogy hűtlen legyek a barátnőmhöz le kell fékeznem magam.


Legyen akármi ami tetszik neked. Monogámia, poligámia, egyéjszakások, akármilyen a szexualításod stb...


Az a legjobb érzés amikor kiéled a vágyaidat.


Neked soha sem volt barátnőd így nem tudhatod. Van akit teljesen megváltoztat.


Pl.: Van olyan ismerősöm, aki búvároktatóként Horvátországban kb 10 kuncsaftból legalább 1-et megtudna szerezni és itt viszonylag jó létű, kinézetre gyönörű nőkről van szó. Sokáig meg is tette, de most úgy nézki meg találta az igazit vagy potenciálisan az igazit és boldog párkapcsolatban él.


Amikor én szórakoztat a tinderrel ő kapcsolatban volt és mindig is irigyeltem, hogy milyen jól kijön a barátnőével és milyen szép életük van közösen.


Majd mikor én találtam meg a mostani páromat, ő vált szinglivé és egyszer mondta hogy becsüljem meg amim van. Gondolom ezzel azt jelezve, hogy ő irigyli az én életvitelemet.


A legszebb dolog, hogy ne adj isten ha valami történne a mostani kapcsolatommal, nagyon rosszul érezném magamat egy ideig, de utána kiélhetném azokat az elfolytott vágyakat amiket most nem élhetek ki míg meg nem találom a következő lányt akivel tökéletesen összeillünk.

2019. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minden éremnek 2 oldala van. Falaki a sz@rt oldalt pörgeti ki, valaki meg a jót.
2019. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!