Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is van hasonlóság...

Szerintetek is van hasonlóság a csajozás és egy fogorvosi kezelés között?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam hogy összehasonlítom a kettőt mert mind a két dolog olyan amin túl kell esni.És nem biztos hogy egy ismerkedés lányokkal kellemesebb élményt fog nyújtani mint egy fogtömés vagy foghúzás.Ha az ember odafigyel a fogaira talán megúszhatja a foghúzás vagy tömést,de a csajozást nem lehet megúszni.Kevés olyan férfi van szerintem aki ne csajozna és inkább a magányt válassza.Az embert hajtja a vére.
2019. dec. 25. 20:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9-es de legalább tetted amit tenned kellett.El mertél menni a fogorvoshoz és le mertél szólítani csajokat is.Ezek bátor lépések.
2019. dec. 25. 20:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Szédületes a logikád, kérdező! Ha legközelebb fogorvoshoz megyek, okvetlen elmesélem neki ezt a kérdést, hadd röhögjön egy jót!
2019. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csajozáshoz jó emlékeim fűződnek. Érdekes embereket ismertem meg az évek alatt. Lett belőle kapcsolatom is ami a mai napig több éve tart.


Ellenben a foghúzás.. mikor gyulladt fogat próbált kihúzni a "doktornő" úgy, hogy 3x-i injekció beadása után is majd el ájultam. Vagy az utána járó fájdalom, amit a csonthártya gyulladás okozott.. amire a legerősebb fájdalomcsillapító is csak 1-1 órát hatott. Szemfog esetén az átlyukadt arcüreg problémája és fájdalma. Nem beszélve a kezelések áráról, több 100e Ft az évek alatt.


Akkor inkább 100 rossz randi egymás után, ahol le se sz@r a másik fél.


Fájdalomra bevehetsz fájdalomcsillapítót, fertőzésre gyógyszer.. arra nincs semmi, hogy jó randi lesz e vagy sem, hogy egy húron lesztek e vagy sem, lesz e jövője a kapcsolatnak vagy sem. Mégis inkább a csajozát választanám, mint a fogorvost.

2019. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!