Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok, hogy sok...

Ti is úgy látjátok, hogy sok hasonlóság van a munkahelykeresés és a párkeresés között?

Figyelt kérdés
Szerintem majdnem ugyanolyan mind a kettő.Az állásinterjú olyan mint egy randi.Mindkettőnél izgul az ember,hogy fölveszik e.A randin izgulok hogy igent mond e a lány,az állásinterjún meg izgulok hogy fölvesznek e.A másik hasonlóság a fényképes önéletrajz.A munkahely is kér rólam képet,a lány is kér rólam.És mindkettőt nehéz találni.Normális munkahelyet és normális társat is.Mikor lesz már olyan hogy könnyedén fölvesznek valahová dolgozni és könnyedén találunk magunknak társat?
2019. okt. 25. 11:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
A nő és a munka olyan mint a nyilvános wc, vagy foglalt vagy le van sz.arva.
2019. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat kereséskőszintének érdemes lenni és az első alkalommal sem érdemes feltétlenül jobbnak mutatnia magát az embernek, a különféle illúziók így alakulnak ki, a "másnak mutatta magát mint amilyen, ezt nem gondoltam volna" és hasonlók.
2019. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1-es tehát csak a baj van mind a kettővel?A nőkkel és a munkahelyekkel is?
2019. okt. 25. 11:22
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szeretettel várom a lepontozást.
2019. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem igaz.
2019. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És ott van az is hogyha föl is vesznek valahová meg is kéne tartani a munkahelyet.Így van akkor is ha összejövök egy lánnyal.Meg is kéne tartani.Senki sem örül ha
2019. okt. 25. 11:27
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. A munkahely a legkisebb gond esetén is kirak, a nő jó esetben (ha tényleg szeret) kitart melletted a végsőkig. Én legalábbis ezt tapasztalom. Párom 5 éve van (1 éve házasok vagyunk), a munkahelyemről másfél év után elzavartak, mert abban a pillanatban kevés volt a munka. Én kiegyeztem volna egy hónap fizetetlen szabival, de ők inkább kiraktak.
2019. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A hisztizéssel nem tudok egyet érteni, viszont magával a ténnyel, hogy hasonló a kettő, azzal igen. Én magam is többször hasonlítottam itt a párkereséshez a munkakeresést, hiszen mindkettőben megnyerő kell legyél. Nem azt kell várni egyiknél sem, hogy mikor lesz könnyebb, hanem neked kell fejlődnöd ahhoz, hogy a másik fél téged akarjon.
2019. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Senki sem örül ha a munkahelyén azt mondják hogy köszönik nem tartanak igényt a munkájára.És annak sem,ha a párja szakítani akar vele.Ha azt mondja ennyi volt,vége.
2019. okt. 25. 11:29
 10/26 anonim ***** válasza:

"Mikor lesz már olyan hogy könnyedén " - nem lesz. Miért?

Mert a párválasztás és a pályaválasztás (abból ered a munkalehetőség) az élet egészére nézve a két legmeghatározóbb és legnagyobb súlyú döntés az ember életében.

2019. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!