Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne kössem...

Travis83 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne kössem fel magam újévre?

Figyelt kérdés
Most már a sokadik újévet fogom "ünnepelni" barátok és párkapcsolat nélkül. Akárcsak bármely másik ünnepet, beleértve a szülinapomat is. Van így egyáltalán értelme az életnek?

2019. dec. 30. 07:41
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
68%
törekedj a sok szép megtalálására, találd meg a saját utadat. Tanulj nyelveket, sportolj, utazz sokfelé. Költözz másik városba, mozdulj ki a komfortzónádból.
2019. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Ahogyan Yoda mester mondaná: "Tedd vagy ne tedd de ne próbáld."
2019. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha az életed minden értelmét párkapcsolatban látod akkor nincs.
2019. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi hármas, ez szerintem meg is adta a végső löketet. Köszönöm mindenkinek! BÚÉK és soha ne sajnáljatok semmit az életben, mert előbb vagy utóbb, de úgyis vége lesz!
2019. dec. 30. 08:25
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet viccelődni?
2019. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Te vetsz véget neki, de az élet megy tovább. Tetteddel bizonyítod hogy semmit sem tettél ezekért a dolgokért. A halál pedig mentesít a felelősségtől. A legnagyobb butaság, de ésszerű a hozzád hasonló embereknek, akik nem képesek még segítséget sem kérni hanem csak vergődnek a szarban.
2019. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6%
Tudod aki meg akarja tenni megteszi és nem ír ki gyakorira kérdést róla. Mivel le lehet csekkolni az IP címet és egy jó pszichiátria kórházba kerülsz. Nos. Ha ez kell neked. Szóval 90% hogy nem teszed meg csak figyelemfelkeltés miatt írtad ki. És elég szánalmas dolog hogy másra hárítod a felelősséget. Én nem tehetek arról hogy mentálisan beteg vagy és öngyilkosságon gondolkodsz. Ki írsz erről egy kérdést és csodálkozol ha lehurrognak. Menj pszichiáterhez és kész.
2019. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Akik kiírnak ilyen kérdést nem szokták megtenni, aki megteszi az csendben teszi amit eltervezett.

Amúgy gondolj bele mit tettél érte hogy ne így legyen, ha már azon gondolkodsz hogy meghalnál, nem lenne egyszerübb mindent megpróbálni hogy barátaid, párkapcsolatod legyen?

A halálnál szerintem hogy teszel vmit sokkal jobb!

2019. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%
De ő nem akarja megtenni csak figyelemfelkeltés. Én így írtam volna ki:"Hogyan változtassak a helyzetemen?" Már másképp hangzik. És nem opció az öngyilkosság. De te direkt így írtad ki hogy mindenki rákapjon.
2019. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
0%

"törekedj a sok szép megtalálására, találd meg a saját utadat. Tanulj nyelveket, sportolj, utazz sokfelé. Költözz másik városba, mozdulj ki a komfortzónádból."


Akinek a válaszom annyira bántó volt, hogy le kellett pontozni, az jobb ha tisztában van vele, hogy NEKI szar az élete és sürgősen el kellene gondolkodni pár dolgon. Ja, 60as IQval nehéz lesz...

2019. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!