Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet ismerkedni?

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és még mindig nem sikerült se barátnőt se havert találnom. Igazság szerint nekem jobb lenne már barátnő akivel közös élményeket szerzünk de egyszerűen sehol sem tudok vagy lehet ismerkedni. Nincs kivel menni sehova ezáltal nincsenek élményeim ez lehet mozi koncert túrázás kirándulás akármi nincs kivel menni pedig szeretnék egyedül meg nagyon rossz.

Most szilveszterkor is mennék de megint az van hogy nem tudok kivel szüleim nem jönnek én meg így soha nem tudok kilépni a depresszióból és kezdem feladni az életet mert már annyira nem bírom. Lassan 30 éves vagyok és arra is emlékszem hogy mit csináltam 19 évesen mert semmi esemény nem történik az életemben.

Nem tudom mit lehetne tenni mert neten nem írnak vissza pláne normális lányok élőben meg mindenki foglalt vagy nem beszélgetnek idegennel de ehhez hozzájön hogy én visszahúzodó csendes introvertált személyiség vagyok tehát nagyon nehezen megy. Nemsokára betöltöm a 30-at ami már középkorúnak számít és akkor már nagyon késő.

27/f


2019. dec. 30. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kapsz majd priviket,mert vannak itt magányos csajok is,vagy írj rájuk.
2019. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát hol vannak?
2019. dec. 30. 16:32
 3/14 anonim ***** válasza:
hol laksz? hogy nézel ki?
2019. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pesten lakom és mielőtt valaki megkérdezné hogy Pesten lehet ami nem igaz. Lehet nagyváros de pont ezét nehéz ismerkedni.
2019. dec. 30. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha szeretnél.
2019. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát komám egy cipőben járunk mondjuk én nem vagyok annyira csendes meg én Krisztusban vagyok én már családra is vágynék . Ha van olyan lányok ide is lehetne írni .🙂
2019. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Krisztusi korban
2019. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam Pesten várostnézni,írtál volna előbb,de csak barátilag.
2019. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hár írhatsz nekem ha gondolod.
2019. dec. 30. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemár.. Pedig Pesten sokkal könnyebb ismerkedni :D Több a Pesti gyakoris lány itt, mint a vidéki.. Így neten is előnybe vannak a fővárosiak. Budapesti lennék, már nem itt tartanék, mert feszt olyan lányokhoz van szerencsém akik messzebb élnek.

Borsodi lányok merre vagytok? :)

23/F

2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!