Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utóbbi időben sajnos egyre...

Az utóbbi időben sajnos egyre többet vagyok egyedül mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Egyedül élek már 5 hónapja,eddig még nem volt ilyen,hogy ennyire egyedül éreztem volna magam. Volt az elmúlt hónapban egy lány akivel elég sok időt töltöttünk együtt a lakásomban,de ennek vége lett és amióta itthon vagyok fura,hogy nincs itt egyedül érzem magam,mindenről eszembe jut,fura,hogy a közös idő nincs és vagyok a barátaimmal,de hazajövök ugyan úgy egyedül vagyok és ez rossz.A lakás nem elég két ember számára. Mit javasoltok?

2019. dec. 30. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is egyedül töltöm az időm nagy részét. A szokásos dolgokkal foglalom el magam: TV, net, kajálás, alvás, elmélkedés. Szeretek egyedül lenni, sok nyugalomra van szükségem. Néha találkozom haverokkal a városban, nekem ennyi elég.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2019. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20/F
2019. dec. 30. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy 20 évesen van lakásod. Másnak 30 évesen sincs. Mit számít, hogy egyedül vagy, mikor sokak életének fő problémája nálad már megoldott.
2019. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Orulok neki,hogy arra valaszoltal,amit kerdeztem es ratapintottal a lenyegre. A lakast berlem es eltartom magam a szuleimtol teljesen fuggetlenul!:)
2019. dec. 31. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Jarj olyan helyre ahol megkapod a tarsasgot. Pl olyan edzesre ahol egyutt mentek vagy valami hobby es amikor hazaersz kb orulsz annak, hogy egyedul vagy mert pihensz, kicsit csend van. A sajat magan szferadban el lehetsz, de masnap ugy is talakozol a tobbiekkel szoval pont ki van egyensulyozva a ket dolog. En pl tancolni jarok. Ott mindig tortenik valami. Lehet beszelgetni, beulni egy italra es mindig jonnek ujarcok.
2019. dec. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kimozdulás. Sport, hobbi, tanfolyam, mellékállás, bármi!
2019. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 orton ***** válasza:
Minek kell hogy ott legyen veled valaki? Ez a lány hiányzik konkrétan? A család hiányzik, mert nem rég költöztél el otthonról?
2019. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!