Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szilveszter (És mindennapok)...

Szilveszter (És mindennapok) egyedül, elgondolkodtál már "mi lenne ha" megszüntethetnéd a magányt?

Figyelt kérdés
Mi lenne ha úgy alakíthatnád hogy megismerhetnél egy másik magányos embert? Ha végre lenne akivel kitörhetsz ebből a 0-24 magányból, nem kell foglalkoznod semmivel és senkivel, csak őt megölelni szeretni, és boldognak lenni... Sorstársak, biztos szoktatok hasonló dolgokon fantáziálni, ha igen, mi lenne az?
2019. dec. 31. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tettem érte, elkezdtem ismerkedni, találtam hozzám hasonló magányos embereket, egyszerre többel is irkálok rendszeresen, nem biztos hogy alakulni fog ezekből valami de igazából nem ez a lényeges, hanem az hogy megtaláltam saját magam és egyedül is nagyon jól érzem magam, innentől kezdve egy társ csak idő kérdése.
2019. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó neked.. Én évek óta képtelen vagyok elfogadni ezt a magányt, már azon is gondolkodtam mi lenne ha az év utolsó napja az én utolsó napom is lenne.. Nem tudok mit kezdeni magammal, hogy senki se ölel meg vagy szól hozzám soha, gyerekkorom óta.. Sok sikert neked
2019. dec. 31. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy beletúrkálok amagánéletedbe,de ez hogy lehetséges egyáltalán?

Nincs munkád,ahova ki kell menned emberek közé? nincs családod,ha más nem pár messzebbi,akik néha megölelnek?

nem kell egy boltba lemenned,ahol szóba tudsz állni emberekkel?


Én is magányos vagyok néha,de amiket itt letudnak írni,azt csak elképedve olvasom,hogy ilyen hogy létezhet egyáltalán?

2019. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Néha persze, átfut az agyamon, milyen lenne párkapcsolatban élni, de ezt nem értelmezném "kitörésként".

Nagyon jól érzem magam egyedül, ahhoz nagyon kellene szeretnem valakit, hogy megosszam vele az életemet. Ha jön ilyen ember (sorsszerűen), akkor jó, ha nem, én nem fogom erőltetni.

2019. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincs melóm, nem járok el sehova, egy családtagom van, de ez nem ugyan az mint ha lenne egy barátnőm, az hogy kussba vagyok itt egész nap és egyedül értelmét sem látom hogy felkeljek..
2019. dec. 31. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsö lépés az lenne hogy munkát keresel
2019. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A munka rész bonyolult, azt hagyjuk.. Köze nincs egy párhoz amúgy sem, a pénz nem minden
2019. dec. 31. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát de ne haragudj,akkor nem olyan tragikus a helyzeted,mint ahogy felfogod.

Nem is vagy teljesen egyedül (jó,nem egy barátnő,de mégse mondd már,hogy nincs kihez szólnod!) és egy munka és némi otthontól távol töltött idő hamar rendbe tenne.


Te meg itten öngyilkosságon töröd a fejed...

A gyakori népe éjfélkor is itt lesz,veled vagyunk!

Boldogabb új évet kívánok!

2020!

2019. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, mert sokkal jobb ha azzal az egyel is össze veszek, és kedvtelenül szólok vissza neki igaz? Nem vagy a helyembe nem értheted, volt már barátnőm, akkor mindig boldog voltam volt erőm mindenhez, így egyedül meg csak egy kedvtelen "fadarab" vagyok.. Képtelen vagyok ezt igy folytatni tovább
2019. dec. 31. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyedül vagyok de nem vagyok betegesen magányos.


Én például soha nem vágytam lelki sérült, magányos emberek társaságára, egyszerűen azért mert a többség akiket ismerek azok idegesítő, nyomi alakok, akikkel a fene se akar haverkodni. Plusz mikor még valaki jön ezzel a "sorstársak" dumával, hát attól végképp a falra mászom.


Én úgy vagyok akár párkapcsolat, akár barátság, hogy inkább vagyok egyedül, minthogy olyannal töltsem az időt akivel nem akarom és kellemetlen számomra a társasága.

2019. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!