Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos lány, fiúk, hogy...

Magányos lány, fiúk, hogy viselitek hogy az újévet is egyedül töltitek?

Figyelt kérdés
Kezdhetnék papolni hogy a mai világba a lányok is inkább csak pózolnak a tükör előtt félmeztelen stb, és ránk hűséges őszinte fiúkra oda sem figyelnek, de az az igazság hogy tényleg semmi értelme sajnos.. Ti akik tudjátok miről beszélek, hogy viselitek ezt a magányt, és a tudatot hogy a mai világból ez lett, nem találhatsz már csak úgy egy normális párt, mert átvernek, hazudnak, megcsalnak..?
2019. dec. 31. 02:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
63%

Igy, mint te

Gyakori kerdeseken olvasgatok es segitek masoknak

2019. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Helyes :) én is sokat segítettem de sajnos a sorstól nem kapom meg ajándékba azt a lányt akivel szerethetnénk egymást.. sajna elég visszahúzódó vagyok és nem tudok ismerkedni, próbálkozok de nem túlzok ha azt mondom heti 3x próbálnak átverni, hazudik mind... Pedig egy kis depis csajszi is mennyivel többet ér azoknál akik a bulikba vannak egész éjjel... :(
2019. dec. 31. 02:30
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok ilyen, de sok ilyen kérdést látok. Miért nem buliztok a haverokkal? Miért gondoljátok úgy, hogy annyira kell egy kapcsolat pont erre az alkalomra? Ha egész évben ezen pörögtök, miért nem lazítotok legalább ünnepekkor?
2019. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

En vagyok a #1

Velem is az van, igyekszek mindenkinek segiteni es jofej lenni veluk

Viszont a lanyt, akivel osszeszeretnek jonni sehogy nem mernek kezdemenyezni, mert ugy erzem nem vagyok eleg jo hozza, pedig mar adott jelzest, csak nem eleg egyertelmut

Emiatt en is maganyos vagyok es ezt az erzest ilyenekbe probalom elfolytani

2019. dec. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
39%

Én el fogadtam,magamat adom,kicsit ha kell leszek bunkó de leginkább jó fiú leszek, valamit valamiért, ez van, vagy halad az ember a korral vagy le marad minden jóról.

21F

2019. dec. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Én a leirtakkal szemben pont az ellentétje vagyok. Nem vagyok egy felszínes ribi, mint a többség. Nem is járok bulizni csak ritkán, inkább barátnőimmel szoktam iszogatni random helyeken, de nem bulikban. Most sincs senkim és nagyon nem is volt a távolság miatt, meg a legtöbb akkivel találkoztam mind bunkó volt. Szóval maradok inkább magányosan, mint egy idegesítő vad barommal.
2019. dec. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
81%
Senkinek sem kell ilyen rinya gép. A szeretetet nem lehet sem kikönyörögni,sem követelni. Ne követelőzz mert akkor a másik szemében idegesítő leszel.
2019. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Én 27F vagyok, hosszú évek után ez az első szilveszterre, h single vagyok. És mennyire várom. Végre nem lesz a nyűg gondolat a fejembe h van valakim akire KÖTELEZŐ gondolnom minden percben akkor is, ha nincs velem...

Ma végre magam leszek, rá sem fogok pillantani egy csajra sem.

Ezzel a mentalitással vágjatok neki a mai estének, és élvezni fogjátok. (amúgy tipikusan ilyenkor toppan be az életedbe egy olyan valaki akire vársz)

2019. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Kinek kell egy ilyen hisztis gyerek?
2019. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
51%
Várom, hogy újra eljöjjenek a "szürke hétköznapok", olyankor jól elterelődik a figyelmem a témáról. Addig meg kibírom valahogy. Sok alvással, netezgetéssel, olvasással. És úgy vagyok vele, hogy még mindig inkább emiatt szomorkodjak, mint az aktuális "párom" és az ő különféle húzásai miatt.
2019. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!