Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti akik tavaly 2019-ben nem...

Ti akik tavaly 2019-ben nem találtatok magatoknak párt, bíztok benne hogy 2020-ban megajándékoz titeket a Jóisten egy társsal?

Figyelt kérdés
Engem sem ajándékozott meg 2019-ben vagy csak nem tartottam eléggé nyitva a szemem és elszalasztottam azt akit Isten szánt nekem.
2020. jan. 1. 16:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem bízok benne, mert vétkes kívánalmam van ilyen téren. Lábfétist elfogadó nőt szeretnék magam mellé.
2020. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Kedvesség angyala nem korai már 18 évesen apácának menni?
2020. jan. 1. 19:14
 33/40 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy korai. Az embereknek szüksége van rám most és az imáimra. Nem késlekedhetek csupán amiatt, hogy még "élvezhetném" az életet..

A szegénységet választom és sokakat fogok gazdagítani. Ezt a négy fal között nem lehet , és munkaként sem folytatni mert képtelen lennék pénzt kérni a segítségemért. Mi testben vagyunk ugyan de nem test szerint élünk, a Földön időzünk csupán, de a mennyben van polgárságunk. El akarom mondani az igazságot az embereknek és ezt csak úgy tudom ha köztük vagyok reggeltől estig. Nem köti le a figyelmem semmi más, férj, gyerekek..

2020. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Kedvesség angyala! Ugye te nem egy gúnyolódó troll vagy egy kifinomultabb formában?
2020. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Szép dolgokat írtál.
2020. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, hogy "megvédtetek".

Nem vagyok troll. Bocsáss meg nekem.

Ha kinyitom a szám, a Szentlélek beszélni fog rajtam keresztül, az Úr dicsősége és szépsége.

Hallani fogjátok szívének gondolatait.

2020. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Istenben nem hiszek, meg az egész vallás dolog hidegen hagy. Csak magamban bízhatok, de én már javíthatatlan vagyok. Nem gondolom, hogy valaha nekem ebben az életben lesz kapcsolatom. F
2020. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Az ismeroseim kozul mindenkinek a veletlen sodorta az eletebe azt, akivel egyutt el hazassagban (szerintem veletlenek nincsenek, csak amit nem latunk at miert tortent, de ezt most nem fejtem ki bovebben). Ezt a veletlent van aki Istennek tulajdonitja, van aki sorsnak, van aki karmanak es van aki csak siman veletlennek.

Tehat ok nem keresgeltek, hanem egymasba botlottak azzal a szemellyel, aki a hosszu tavu parjuk lett. Kulonfele helyzetekben talalkoztak eloszor, munkahelyen, jartuk kelteben, egyetemen, foiskolan, barati osszejovetelen, stb. Lenyeg, hogy szemelyesen lattak egymast eloszor.

Olyat kozottuk nem tudok, aki akaratosan nekiallt, hogy neki most akkor lesz parja.

Az interneten olvastam embereket, akik az internetes tarskeresos huspiacon probalkoztak, vagy villamrandi talalkozokra jartak, sikertelenul, mert sosem azt dobta az elet, amit kellett volna, azt ugy latszik ki kell varni, erdemelni. En is megprobaltam es ugyanigy jartam. Volt is egy modas regen, hogy ha gorcsosen akarod, akkor nem lesz, majd akkor lesz, amikor eppen nem varod.

Persze elofordulhat, hogy a nagy veletlen pont ugy hozza, vagy a sorsod az, hogy egy tarskereso szolgaltatason keresztul talald meg a neked teljesen megfelelot, csak ez ritka ahogy latom.

Viszont sorsszeru, vagy veletlenszeru talalkozas nekem is volt a mar eddig kozepesen hoszunak mondhato eletem alatt, rendes kapcsolat lett belole, utana eljegyzes, csak talan nem becsultem meg elegge, mert meg azelott vege lett, hogy osszehazasodtunk volna. Ugyhogy se csalad, se gyerek, pedig ebben a korban nekem mar regen meg lennie kellene ezeknek a korulmenyeknek. Mar regota semmi, de ha az eletemben sorra veszem a nagyobb esemenyeket, es azok idobeli eloszlasat, akkor idoben most kell majd bekovetkeznie egy ujabbnak.

2020. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Vannak barátaim, akikkel bármiről tudok beszélni. Vannak másféle barátaim, akikkel ki tudom élni a szexualitásom.


Azt csinálok, akkor amikor akarok. Nekem nem kell egy pár se a Jóistentől, se magától a Sátántól. Az életben vannak jóval fontosabb dolgok.

2020. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!